› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Konkurs na bloga 2013 roku - wygraj notebooka

A A A

Według Wikipedii, blog  to rodzaj strony internetowej zawierającej odrębne, uporządkowane chronologicznie wpisy... Charakteryzuje je, zwykle bardziej osobisty i luźny charakter.

Blogi.elblag.net to przede wszystkim miejsce dla osób, które mają coś do powiedzenia w jakiejkolwiek dziedzinie (oczywiście możliwie jak najbardziej przyswajalnej dla innych). Zapraszamy wszystkich naszych czytelników, spełniających wymienione wymaganie, do założenia swoich blogów. Gratis od serwisu, dajemy możliwość prowadzenia swojego bloga pod osobną domeną *.elblag.name. Wszystkim zarządza się z poziomu serwisu konto.elblag.net, będąc zarejestrowanym użytkownikiem.

Stworzone przez nas blogi, są znakomitą okazją do stworzenia nowego miejsca nastawionego na luźną elbląską dyskusję. System dodawania wpisów do blogów, daje większe możliwości niż uczestnictwo w forum. Dyskusje są bardziej barwne i ciekawe w odbiorze.

Dla wszystkich, którzy podchwycą nasz pomysł, przygotowaliśmy niespodziankę.

Konkurs na BLOGA 2013 roku!

Załóż bloga, przelej część siebie do sieci. Podziel się z innymi swoim hobby, przemyśleniami i refleksjami. Pozwól innym, ocenić to, czym żyjesz na co dzień. Na przełomie października i listopada 2013, uruchomimy specjalny system głosowania. Każdy zarejestrowany użytkownik będzie mógł oddać swój głos na dowolny blog (ale tylko raz). Autor Bloga, który zdobędzie najwyższą liczbę głosów, dostanie od nas notebooka o wartości 2000 zł.

Oficjalnie konkurs rozpoczynamy w dniu uruchomienia systemu do głosowania. Już dziś jednak, mogą Państwo zacząć pracę nad swoim blogiem...

 
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.