Dostosuj wydruk

Gracjan Kalandyk. Koncert charytatywny dla Kacperka

Gracjan Kalandyk. Koncert charytatywny dla Kacperka

17 marca
piątek
data 17 marca 2017 (piątek)
17 marca 2017 (piątek)
miejsce

Mjazzga ul. Kowalska 1-2 c Elblag

bilety

Cegiełki 10 zł lub 20 lub 50 

Kacperek Kurzawiński ma 4,5 roku i choruje na padaczkę lekooporną. Zakwalifikował się na przeszczep komórek macierzystych, to jednak sporo kosztuje. Możesz pomóc kupując cegiełkę 10 zł lub 20 lub 50 zł na koncert Gracjana Kalandyka w Klubie Mjazzga 17 marca o godzinie 19. Inna możliwość to zaofiarowanie dowolnej kwoty na https://zrzutka.pl/maly-bohater lub przekazanie 1 procenta podatku.

Kacperek ma 4,5 roku, nie chodzi i nie sygnalizuje swoich potrzeb. Choruje na padaczkę lekooporną. Codzienna rehabilitacja to walka o nawet najmniejszy postęp w jego rozwoju. Całe życie Kacperka to zmaganie się z epilepsją i niepełnosprawnością.

Kacperek jest wspaniałym dzieckiem pełnym radości i uśmiechu. To najwspanialsza nagroda jaka mnie spotkała w życiu. Bycie mamą to wspaniały dar który nie jest dany każdej kobiecie.

Jeśli zdarza się dziecko wyjątkowe, które rodzi się raz na kilkaset urodzeń to znaczy że ja też jestem wyjątkowa.

NIESTETY, jest też druga strona tego wszystkiego: cierpienie, ból, bezradność i walka. Nie jestem w stanie opisać tego, co czuję gdy każdego dnia patrzę jak mój synek cierpi. Od ponad 4 lat Jego małe ciałko''wstrząsane'' jest atakami padaczkowymi wobec których jestem bezradna.

Jednak nie poddam się, będę walczyć!!!

- napisała matka Kacperka na stronie zrzutka.pl.

W tym roku Kacperek zakwalifikował się na przeszczep komórek macierzystych. Co niesie nadzieję na dużą poprawę i lepsze życie Kacperka.

Oczywiście lepsze życie niesie za sobą ogromne koszty, dlatego zwracam się z prośbą do ludzi dobrej woli o pomoc w uzbieraniu tej kwoty!!!

- prosi matka Kacperka. 

Ta kwota to 70 tys. złotych. Trwa zbiórka na https://zrzutka.pl/maly-bohater. Do jej końca pozostało tylko 16 dni. Na razie wpłynęło 6 tys.188 zł. Można też przekazać 1 procent podatku. Wszelkie informacje na https://dzieciom.pl/podopieczni/24841#. Jest to strona Fundacji Dzieciom Wspólnota „Zdążyć z pomocą”, której Kacperek jest podopiecznym.

Grażyna Wosińska

Źródło:

Dodano: 2017.03.15

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74