Dostosuj wydruk

Siła młodości na scenie. Koncert zespołu Blind Box

17 marca
piątek
data 17 marca 2017 (piątek)
17 marca 2017 (piątek)
miejsce
bilety

Wstęp wolny

Są młodzi i pełni pasji. Szukają swojego miejsca w świecie muzyki, a gdy występują na scenie dają z siebie sto procent. Można ich było usłyszeć i zobaczyć m.in. podczas Świątecznych Spotkań Elblążan, a także w trakcie 25. Finału WOŚP. A teraz zespół Blind Box wystąpi w Młodzieżowym Domu Kultury. Już 17 marca w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Bema 37. Początek koncertu o godz. 18.30.

Muzyka tak bardzo w duszy im gra, że postanowili założyć zespół. Oskar Pałasz (gitara oraz główny wokal), Krzysztof Michalak (bas) i Bartłomiej Michalczyk (perkusja) to młodzi ludzie, którzy odważyli się spełnić marzenie i założyć zespół. Razem tworzą Blind Box, kapelę, o której robi się coraz głośniej. Grają szybko, mocno, energicznie.

Każdy czerpie inspiracje z zespołów, których słucha. U nas były to typowe, amerykańskie, pop punkowe zespoły z lat 90., chcemy to spopularyzować 

- mówili młodzi muzycy tuż po koncercie podczas 25. Finału WOŚP.

Zespół od dłuższego czasu ma swoje próby w Młodzieżowym Domu Kultury, nad jego rozwojem czuwa Rafał Wawrzyk, instruktor gitary klasycznej.

W sali widowiskowej przy ul. Bema 37 Blind Box zagra już 17 marca (piątek), początek koncertu o godz. 18.30. Wstęp jest wolny, zapraszamy wszystkich elblążan!"

Marta Małek

Źródło:

Dodano: 2017.03.15

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74