Dostosuj wydruk

W weekend rekreacyjnie i sportowo z MOSiR-em

W weekend rekreacyjnie i sportowo z MOSiR-em

Oferta Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na sportowe spędzenie czasu w nadchodzącą sobotę i niedzielę jest jak zwykle bardzo bogata. W sobotę o godz. 10.00 w hali sportowej Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Kościuszki 77 a, rozpocznie się VI Turniej Grand Prix Elbląga w Tenisie Stołowym.

W każdym turnieju przybywa nowych sympatyków tej formy rekreacji, ponieważ impreza ma charakter otwarty. Wystarczy sportowe obuwie, rakietka i profesjonalne stoły są do dyspozycji uczestników. Zgłoszenia zawodników będą przyjmowane od godz. 9:00 do godz. 9:45.

Również w sobotę, po raz pierwszy w tym sezonie, w Parku Dolinka o godz. 10:00 wystartują sympatycy biegów na orientację. Zapisy chętnych od godziny 9:15 do 9:45. W rywalizacji uczestniczyć mogą dzieci i osoby dorosłe. Tradycyjnie prowadzona będzie też kategoria rodzinna dla rodziców z dziećmi.

Natomiast w niedzielę w sali sportowej IV Liceum Ogólnokształcącego przy ul Sienkiewicza 2 zostanie rozegrany III turniej dla amatorów w badmintona. Początek zawodów o godzinie 9.00. Przyjmowanie zgłoszeń od godz. 8:00 do godz. 8:45. W zawodach organizowanych przez MOSiR obowiązuje opłata wpisowa od osób dorosłych w wysokości 5 zł - biegach oraz grach indywidualnych. Z kolei w grach podwójnych opłata wynosi 10 zł od pary.

Tekst i foto MOSiR

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2013.12.06

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74