Dostosuj wydruk

Spotkanie ze Świętym Mikołajem na lodowisku „Helena"

Spotkanie ze Świętym Mikołajem na lodowisku „Helena

Mikołajki to czas kojarzony z prezentami rozdawanymi przez Świętego Mikołaja. Nie inaczej będzie tym razem. W środę 11 grudnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował nie lada atrakcję dla wszystkich dzieci.

Lodowisko „Helena” odwiedzi gość specjalny z dalekiej Laponii – Św. Mikołaj! Jak co roku, przygotowujemy szereg atrakcji dla najmłodszych. Profesjonalni animatorzy poprowadzą ten wspaniały dzień uciech, zabawy i swawoli. Święty Mikołaj pojawi się na lodowisku w sposób wyjątkowy, następnie rozdawać będzie prezenty, a na koniec uczestnicy imprezy zrobią sobie pamiątkowe zdjęcia. Do wspólnej zabawy zapraszamy również rodziców ponieważ dla nich to będzie idealny moment aby powrócić do beztroskich czasów.

Dodatkową atrakcją Mikołajkowej imprezy będzie możliwość zaopatrzenie się w ozdoby oraz prezenty świąteczne. Na holu głównym elbląskiego lodowiska będą ustawione stoiska z wyrobami artystycznymi lokalnych wystawców. W czasie trwania imprezy będzie można kupić ozdoby świąteczne, dekoracje, upominki, zabawki, biżuterię, torebki, pocztówki itp. Ciekawostką będą ręcznie robione świece zapachowe oraz bombki zdobione techniką decoupage.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w imprezie zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji bądź zakupu biletów wstępu, gdyż na lodowisku może przebywać ograniczona liczba osób. Podczas imprezy nie będą uwzględniane karnety miesięczne i ceny ulgowe biletów ponieważ wspólna zabawa będzie trwała dwie godziny. Impreza odbędzie się dzięki wsparciu sponsorów którymi są: Gołębiewski Autoryzowany Dealer Forda i Suzuki, Firma Deweloperska „Jankowiak” i Centrum Zabaw Dla Dzieci „Bajlandia- Lunapark” wraz z kinem7D.

Bilety można rezerwować telefonicznie dzwoniąc pod numer 55 625 63 13 w godzinach otwarcia kasy lodowiska w wtorek- czwartek -piątek od 16:00-19:30, oraz sobota i niedziela od godz. 11:30 -18.00. Zapraszamy!

Tekst i foto MOSiR

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2013.12.06

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74