Dostosuj wydruk

Zdecyduj, jak ma wyglądać Karta Dużej Rodziny

Zdecyduj, jak ma wyglądać Karta Dużej Rodziny

Dziś rusza głosowanie nad ostatecznym kształtem Karty dużej rodziny. Przygotowanych zostało 5 projektów graficznych, spośród których mieszkańcy Elbląga wybiorą jedną z propozycji.

Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie karty dużej rodziny, która adresowana jest do rodzin zamieszkałych na terenie Elbląga – mówi Marek Pruszak, wiceprezydent Elbląga.

Uczestnicy programu będą uprawnieni do korzystania ze stałych, tymczasowych, świątecznych lub okazjonalnych ulg oraz bezpłatnych świadczeń oferowanych przez różne podmioty – dodaje wiceprezydent Pruszak.

Pod pojęciem „Duża rodzina” rozumiemy rodzinę lub rodzinę zastępczą, składającą się z rodziców (rodzica) lub opiekunów prawnych (opiekuna prawnego) mających na utrzymaniu troje i więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 25 roku życia w przypadku, gdy dziecko uczy się lub studiuje, zaś w przypadku dzieci niepełnosprawnych pozostających pod opieką rodziców (rodzica) lub opiekunów prawnych (opiekuna prawnego) bez ograniczenia wieku. Na Państwa głosy czekamy do 15.12.2013 r.

Głosować można na stronie Urzędu Miejskiego pod tym adresem: http://www.elblag.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=5331:zdecyduj-jak-ma-wyglda-karta-duej-rodziny&catid=3:mieszkacy&Itemid=4

Monika Borzdyńska
Rzecznik prasowy w Biurze Prezydenta Miasta

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2013.12.05

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74