Dostosuj wydruk

Wypadek elbląskiego autobusu pod Nowym Dworem. 4 osoby ranne

Wypadek elbląskiego autobusu pod Nowym Dworem. 4 osoby ranne

Tuż po godz. 16.00 doszło do wypadku z udziałem osobowego volkswagena golfa oraz autokaru należącego do PKS Elbląg na "siódemce" w okolicach Nowego Dworu Gdańskiego. Cztery osoby zostały ranne. Kierowca golfa w stanie krytycznym został odwieziony do szpitala w Gdańsku.

Na wiadukcie prowadzącym nad ulicą Tczewską w Nowym Dworze Gdańskim doszło do czołowego zderzenia osobowego vw golfa z rejsowym autobusem PKS Elbląg. Ranne są cztery osoby, w tym, bardzo ciężko, kierowca vw golfa

Mężczyzna kierujący volkswagenem został wydobyty z zakleszczonego golfa i przetransportowany do szpitala w Gdańsku, trójka rannych pasażerów autobusu została przewieziona do szpitala w Malborku.

Z wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło z winy kierującego golfem, który wyprzedzał w miejscu niedozwolonym, na podwójnej ciągłej linii. Zderzył się czołowo z autobusem.

Usuwanie skutków wypadku trwało od 16.30 do 19.00. W tym czasie występowały utrudnienia w ruchu drogowym w okolicach Nowego Dworu Gdańskiego, na drodze krajowej nr 7.

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2013.12.04

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74