Dostosuj wydruk

Turniej w hokeju na sledgach. Atak zagra o finał z Rosjanami

Turniej w hokeju na sledgach. Atak zagra o finał z Rosjanami

Na Lodowisku „Helena” trwa międzynarodowy turniej w hokeja na slegach. W pierwszym dniu uczestnicy zagrali w systemie „każdy z każdym”. Wyłoniono pary, które zagrają ze sobą w sobotę w półfinale rozgrywek. Zapraszamy do kibicowania!

Klub z Elbląga jest jedynym w Polsce, który prowadzi sekcję tej odmiany hokeja na lodzie. Zawodnicy stanowią również siłę reprezentacji kraju. Mimo przeciwności losu prezentują ogromne zaangażowanie. Na lodowisku widać ambicję i chęć wygranej. Goście z Niemiec, Rosji i Szwecji są trochę lepsi, ale to nie znaczy, że rywalizacja na tafli nie jest wyrównana. Zawodnikom nie można odmówić chęci.

W naszej drużynie wszyscy zasługują na docenienie. W niektórych starciach wyróżniał się bramkarz Andrzej Młynarczyk, który bronił strzały z kilku metrów a jego interwencje wzbudzały burzę oklasków zgromadzonych kibiców. Jednak aspekt sportowy jest nie mniej ważny. Jak na razie jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Łukasz Ciuła trafiając z Bremen Pirates. W rundzie zasadniczej najlepszy okazał się Region Phoenix Moskwa. To z nimi zmierzą się hokeiści IKS Atak.

Terminarz

IKS Atak – Region Phoenix Moskwa godzina 9.00

Bremen Pirates – Malmoe Sledghehammers godzina 10.30

Oglądaj mecze na ŻYWO: http://kamery.elblag.net/kamery/lodowisko-ul-karowa,192

autor: Michał Libuda

Źródło:

Dodano: 2013.11.30

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74