Dostosuj wydruk

Piotr i Paweł otwarty. To pierwszy sklep tej sieci w Elblągu

Piotr i Paweł otwarty. To pierwszy sklep tej sieci w Elblągu

W miejsce sklepu Sieci 34, który mieścił się przy ul. Węgrowskiej, już oficjalnie funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł. W piątek nastąpiło oficjalne otwarcie sklepu. Z tej okazji kilka produktów można było kupić w promocyjnej cenie.

Kilka dni temu informowaliśmy, że w sklepie przy ul. Węgrowskiej ulokuje się marka Piotr i Paweł. Przedtem była tu placówka Sieci 34. Jak informuje rzecznik prasowy sieci supermarketów Piotr i Paweł – Ewa Aleszczyk-Kalinowska dziś otwarty został pierwszy sklep tej sieci w Elblągu, a drugi w województwie warmińko- mazurskim.

Będzie to 57 miasto w którym sieć rozpoczyna swoją działalność oraz 99 sklep w Polsce. Do 2013 roku Piotr i Paweł planuje otworzyć 100 placówek. Właściciele zapewniają o szerokim asortymencie, dobrych cenach, dogodnych godzinach otwarcia oraz najlepszej obsłudze. Dodatkowo najprawdopodobniej dostępna będzie usługa zakupów przez internet. Kolejne ułatwienie to aplikacja mobilna sieci, dostępna dla systemów Android i IOS ułatwiająca zakupy w sklepach tradycyjnych.

Podczas dzisiejszego otwarcia były baloniki i promocje na wybrane produkty. Elblążanie, którzy wybrali się dziś do nowego sklepu na zakupy, podkreślali, że asortyment towarów jest szeroki a ceny przystępne. Piotr i Paweł ma jednak konkurencję. Niedaleko bowiem funkcjonuje nowo otwarty sklep sieci Biedronka.

Warto przypomnieć, że wkrótce przestanie istnieć kolejny sklep Sieci 34 przy ul. Pułaskiego. W jego miejsce ma pojawić się Biedronka.

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2013.11.29

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74