Dostosuj wydruk

Nagrody Prezydenta - wnioski do 30 listopada i trochę dłużej

Nagrody Prezydenta - wnioski do 30 listopada i trochę dłużej

Przypominamy o składaniu wniosków na kandydatów do Nagrody Prezydenta Elbląga za 2013 rok. Wnioski przyjmowane są do 30 listopada, ale ponieważ ten dzień wypada w sobotę, to spóźnialscy mogą złożyć dokumenty jeszcze w najbliższy poniedziałek.

Prezydent przyznaje nagrodę osobom i instytucjom w dowód uznania za szczególne osiągnięcia w mijającym roku kalendarzowym w pracy twórczej, zawodowej i społecznej lub za całokształt działalności na rzecz rozwoju Elbląga.

Laureaci wybierani są na podstawie wniosków, które mogą zgłaszać organizacje społeczne, organizacje polityczne, instytucje i zakłady pracy, radni Rady Miejskiej oraz departamenty Urzędu Miejskiego.

Nagrody przyznawane są za szczególne dokonania i wkład w rozwój miasta w następujących dziedzinach: kultura i sztuka, działalność gospodarcza, działalność oświatowa i pedagogiczna, ochrona środowiska, służba zdrowia, opieka społeczna oraz sport i turystyka.

Wypełnione dokumenty przyjmowane są w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego przy ul. Łączności 1 w Elblągu w terminie do 30 listopada br.

Wniosek wraz z uzasadnieniem należy złożyć w wersji papierowej oraz elektronicznej (przesyłając na dres e-mail: dk@umelblag.pl).

Więcej informacji (wniosek i regulamin) na temat przyznawania Nagrody Prezydenta Elbląga można uzyskać na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Elbląguwww.elblag.eu, telefonicznie pod numerem 55 239 33 20 lub pocztą elektroniczną: dk@umelblag.pl.

Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

autor: Informacja prasowa

Źródło:

Dodano: 2013.11.29

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74