Dostosuj wydruk

Dziś wybieramy prezydenta Elbląga - jak i gdzie głosujemy?

Dziś wybieramy prezydenta Elbląga - jak i gdzie głosujemy?

W niedzielę wybieramy nowego prezydenta miasta. Lokale wyborcze otwarte są od godz. 8.00 do godz. 22.00. W tym okresie nadal trwa cisza wyborcza. Podajemy informację, jak i gdzie głosować.

Głosujemy na prezydenta miasta, stawiając znak x przy nazwisku danego kandydata. Ważne – możemy oddać głos tylko na jednego kandydata na prezydenta miasta. Głos nie będzie ważny, jeśli postawimy x przy większej liczbie niż jeden kandydat, lub gdy wrzucimy do urny kartę bez wskazania kandydata znakiem x.

Gdzie będziemy głosowali?

Obwód 1 Siedziba Obwodowej Komisji ds. Referendum-Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy Koło PSOUU w Elblągu, ul. Szarych Szeregów 32 ul. Łubinowa, Mazurska, Pszeniczna, Rodziny Nalazków od 16 do końca, Rzepakowa, Słonecznikowa, Szarych Szeregów, Żytnia.

Obwód 2 Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Rodziny Nalazków 20 ul. Armii Ludowej, Rodziny Nalazków od początku do 15.

Obwód 3 Przedszkole Niepubliczne „Akademia Krasnoludków”, ul. Kalenkiewicza 24 al. Odrodzenia, ul. Kalenkiewicza

Obwód 4 Przedszkole nr 21, ul. Wiejska 6 ul. Podgórna, Wiejska

Obwód 5 Domrat. Biuro Rachunkowe, ul. Robotnicza 197 (róg ul. Obrońców Pokoju) ul. Kasprzaka, Okulickiego, Robotnicza od 246 do końca (parzyste)

Obwód 6 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Węgrowska 1 ul. Płk. Dąbka od 113 do końca (nieparzyste), Płk. Dąbka od 132 do końca (parzyste), Katowicka, Społeczna, Tarnowska, Węgrowska, Wiślicka, Zakopiańska, Żyrardowska

Obwód 7 Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, ul. Obrońców Pokoju 44 ul. Browarna od 45 do 72, Elektryczna, Krakusa, Obrońców Pokoju od początku do 7C, Obrońców Pokoju od 33 do końca, Piławska, Poprzeczna

Obwód 8 Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Węgrowska 1 ul. Działdowska, Helska, Obrońców Pokoju od 8 do 32, Płocka, Robotnicza od 197 do końca (nieparzyste), Robotnicza od 226 do 244 (parzyste), Stefana Batorego, Topolowa od 21 do końca (nieparzyste), Topolowa od 26 do końca (parzyste)

Obwód 9 Świetlica w Próchniku, ul. Strumykowa 35 ul. Dworkowa, Fromborska od 24 do końca (parzyste), Fromborska od 45 do końca (nieparzyste), Głogowa, Gojawiczyńskiej, Iwaszkiewicza, Jelenia Dolina, Lema, Makuszyńskiego, Rumiankowa, Sarnia, Stawowa, Strumykowa, Wilcza, Wrzosowa, Zakątek

Obwód 10 Zespół Szkół nr 1, ul. Korczaka 34 ul. Brzechwy, Korczaka, Lubelska, Porazińskiej

Obwód 11 Zespół Szkół nr 1, ul. Korczaka 34 ul. Broniewskiego, Ogólna

Obwód 12 Przedszkole nr 24, ul. Brzechwy 5 ul. Kłoczowskiego, Leszczyńskiego, Łokietka, Myliusa

Obwód 13 Przedszkole nr 24, ul. Brzechwy 5 al. Jana Pawła II, ul. Baczyńskiego, Czuchnowskiego, Boya Żeleńskiego, Druskiennicka, Aleksandry Gabrysiak, Grodzieńska, Jana III Sobieskiego, Karpińskiego, Kasprowicza, Kowieńska, Kruczkowskiego, Bolesława Krzywoustego, Kwiatkowskiego, Lassoty, Lwowska, Mieszka I, Nałkowskiej, gen. Nieczuja-Ostrowskiego, Niemcewicza, Nowogródzka, Orkana, Pińska, Poświatowskiej, Przybyszewskiego, Rosnowskiego, Sierzputowskiego, Staffa, Sulimy, Syrokomli, Tarnopolska, Tuwima, Wileńska, Witkiewicza

Obwód 14 Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Modlińska 39 ul. Krakowska, Legionów od początku do 14 (parzyste), Legionów od początku do 47 (nieparzyste), Leśmiana, Rydla, Skierniewicka, Szczecińska, Szucha

Obwód 15 Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Modlińska 39 ul. Gdyńska, Hodowlana, Kaliska, Kamienna, Konopnickiej, Łowicka, Modlińska, Niepodległości, Ostródzka, Pawia, Pomorska, Suwalska, Szczygla

Obwód 16 Przedszkole Niepubliczne „Wiki”, ul. Częstochowska 5 ul. Częstochowska, Formierzy, Kaszubska, Legionów od 16 do końca (parzyste), Legionów od 49 do końca (nieparzyste), Leśna, Łukasińskiego, Metalowców, Odlewników, Poznańska, Smolna, Turbinowców, Waryńskiego

Obwód 17 NZOZ Młodzieżowy Ośrodek Terapeutyczny KARAN, ul. Królewiecka 197 ul. Bukowa, Cisowa, Grabowa, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jemiołowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kościuszki od 140 do końca (parzyste), Królewiecka od 162 do końca (parzyste), Królewiecka od 191 do końca (nieparzyste), Leszczynowa, Lipowa, Marymoncka, Modrzewiowa, Narutowicza, Okrężna, Olchowa, Orzechowa, Paderewskiego, Sikorskiego, Wiązowa, Witosa

Obwód 18 Przedszkole Niepubliczne „Bajka”, ul. Rypińska 3 ul. Brzeska, Lubraniecka, Portowa, Rypińska

Obwód 19 Gimnazjum nr 2, ul. Robotnicza 173 ul. Klimuszki, Matejki, Pokorna, Topolowa od początku do 19 (nieparzyste), Topolowa od początku do 24 (parzyste)

Obwód 20 Gimnazjum nr 2, ul. Robotnicza 173 ul. Płk. Dąbka od 37 do 111 (nieparzyste), Okrzei, Robotnicza od 159 do 195 (nieparzyste), Robotnicza od 190 do 224 (parzyste)

Obwód 21 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Daszyńskiego 1 ul. Barona, Daszyńskiego, Donimirskich, Jaśminowa (nieparzyste), Próchnika

Obwód 22 Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Daszyńskiego 1 ul. Browarna od 27 do 44, Browarna od 73 do 94, Grażyny, Rechniewskiego, Robotnicza od 107 do 157 (nieparzyste), Robotnicza od 142 do 188 (parzyste)

Obwód 23 Przedszkole nr 23, ul. Płk. Dąbka 49 ul. Płk. Dąbka od 32 do 130 (parzyste)

Obwód 24 Świetlica ESM „Sielanka”, ul. Gwiezdna 26/27 ul. Brzozowa, Gwiezdna, Robotnicza od 45 do 105 (nieparzyste), Robotnicza od 88 do 140 (parzyste)

Obwód 25 Gimnazjum nr 9, ul. Browarna 1 ul. Bożego Ciała, Browarna od początku do 26, Browarna od 95 do końca, Dolna, Jaśminowa (parzyste), Niska, Pływacka, Robotnicza od początku do 43 (nieparzyste), Robotnicza od początku do 86 (parzyste), Różana, Skwer Ofiar Sprawy Elbląskiej

Obwód 26 Szkoła Podstawowa nr 6, al. Piłsudskiego 4 ul. Piłsudskiego, Beniowskiego, Bohaterów Westerplatte, Fałata od 30 do końca, Kajki, Krzyżanowskiego, Lubartowska, Marynarzy, Sucharskiego, Świerkowa

Obwód 27 Zespół Szkół Gospodarczych, ul. Królewiecka 128 ul. Chopina, Curie-Skłodowskiej, Królewiecka od 116 do 160 (parzyste) bez numeru 146, Królewiecka od 135 do 189 (nieparzyste), Moniuszki, Norwida, Krasickiego, Spacerowa, Szymanowskiego

Obwód 28 Szkoła Podstawowa nr 19, ul. Urocza 4 ul. Bosmańska, Cicha, Fałata od początku do 29, Owocowa, Pionierska, Urocza, Żeglarska

Obwód 29 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1, ul. Kopernika 27 ul. Bażyńskiego, Kopernika, Królewiecka od 74 do 114 (parzyste), Królewiecka od 79 do 133 (nieparzyste), Pilgrima

Obwód 30 Dom Pomocy Społecznej „Niezapominajka”, ul. Toruńska 17 ul. Toruńska 17

Obwód 31 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Wojciecha Zajchowskiego 12 ul. Agrykola, Górnośląska, Władysława IV

Obwód 32 IV Liceum Ogólnokształcące, ul. Sienkiewicza 4 ul. Chrobrego, Bydgoska, Działkowa, Grudziądzka, Krucza, Kwiatowa, Oliwska, Orzeszkowej, Sienkiewicza, Sokola, Sowia, Sybiraków, Sztumska, Ślepa, Tczewska, Toruńska od początku do 16, Toruńska od 18 do końca, Wspólna, Żurawia

Obwód 33 IV Liceum Ogólnokształcące, ul. Sienkiewicza 4 ul. Kościuszki od początku do końca (nieparzyste), Kościuszki od początku do 138 (parzyste)

Obwód 34 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Bema 37 ul. Bema od początku do 40 (parzyste), Bema od początku do 59 (nieparzyste), Kiedrzyńskiego, Mierosławskiego, Okrężna, Piechoty, Pułaskiego

Obwód 35 Zespół Szkół nr 2, ul. Wyżynna 3 ul. Artyleryjska, Bema od 42 do końca (parzyste), Bema od 61 do końca (nieparzyste), Bohaterów Monte Cassino, Braniewska, Czarnieckiego, Czołgistów, Daleka, Gałczyńskiego, Garnizonowa, Jasna, Kraszewskiego, Łęczycka, Peryferyjna, Podchorążych, Reymonta, Saperów, Szwoleżerów, Św. Floriana, Ułańska, Warmińska, Wschodnia, Wyżynna

Obwód 36 Przedszkole nr 17, ul. Karowa 30 ul. Płk. Dąbka od początku do 30 (parzyste), Płk. Dąbka od początku do 35 (nieparzyste), Karowa, Ks. Osińskiego, Odzieżowa, Pl. Kazimierza Jagiellończyka, Teatralna

Obwód 37 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, ul. Królewiecka 42 ul. 12 Lutego bez numeru 4A, al. Armii Krajowej, ul. Kręgielna, Królewiecka od początku do 72 (parzyste), Królewiecka od początku do 77 (nieparzyste), Pestalozziego, Powstańców Warszawskich, Winna, Zacisze

Obwód 38 Szkoła Podstawowa nr 12, ul. Zajchowskiego 12 ul. Diaczenki, Nowowiejska, Traugutta od 31 do 74, Rondo Compiegne, Skwer Zamenhofa, Zajchowskiego

Obwód 39 Szkoła Podstawowa nr 23, ul. Słoneczna 14 ul. Słoneczna, Struga, Traugutta od początku do 30, Traugutta od 75 do końca

Obwód 40 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych, ul. Traugutta 91 ul. Grota Roweckiego, Kosynierów Gdyńskich, Łączności, Pl. Konstytucji, Ratuszowa, Skwer Pileckiego, Trybunalska, Zielona

Obwód 41 Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Pocztowa 2 al. Kardynała Wyszyńskiego, ul. Bednarska, Bulwar Zygmunta Augusta, Drzewna, Garbary, Gimnazjalna, Klasztorna, Kowalska, Kumieli, Kuśnierska, Mennicza, Mostowa, Pl.Słowiański, Pl. Wolności, Pocztowa, Przy Bramie Targowej, Przymurze, Rybacka, Rycerska, Rzeźnicka, Skwer Schichaua, Służebna, Stary Rynek, Stoczniowa, Studzienna, Sukiennicza, Ścieżka Kościelna, Św. Ducha, Tamka, Wałowa, Wapienna, Wieżowa, Wigilijna, Wodna, Zamkowa

Obwód 42 Szkoła Podstawowa nr 21, ul. Godlewskiego 1 ul. 1 Maja, Czerwonego Krzyża, Garncarska, Godlewskiego, Gołębia, Hetmańska od początku do 29 (nieparzyste), Hetmańska od początku do 34 (parzyste), Krótka, Mączna, Nitschmanna, Pl. Solidarności, Skwer Rebinina, Skwer Sawicza

Obwód 43 Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Szańcowa 2 ul. Freta, Gdańska, Giełdowa, Grochowska, Kotwiczna, Kupiecka, Nizinna, Nowodworska, Orla, Ostrołęcka, Polderowa, Prowiantowa, Radomska, Rondo Leer, Rzemieślnicza, Stawidłowa, Strażnicza, Szańcowa, Tartaczna, Trasa Unii Europejskiej, Warszawska, Wybrzeże Gdańskie, Żuławska

Obwód 44 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, ul. Rycerska 2 al. Tysiąclecia, ul. Chmurna, Giermków, Janowska, Leszno, Szkolna, Szpitalna, Ślusarska

Obwód 45 Przedszkole nr 14, ul. Bałuckiego 17 ul. 3 Maja, Bałuckiego, Grobla Św. Jerzego, Ks. Ściegiennego, Neonowa, Oboźna, Pl. Grunwaldzki, Wyspiańskiego, Zw. Jaszczurczego bez numeru 22

Obwód 46 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Czerniakowska 22 ul. Bociania, Czerniakowska, Dojazdowa, Fabryczna, Hetmańska od 31 do końca (nieparzyste), Hetmańska od 36 do końca (parzyste), Huzarska, Malborska od początku do 46, Panieńska, Piaskowa, Rybna, Sopocka, Zagonowa

Obwód 47 Przedszkole nr 18, ul. Mielczarskiego 47 ul. Fredry, Idzikowskiego, Junaków, Kilińskiego, Mielczarskiego, Narciarska

Obwód 48 Szkoła Podstawowa nr 14, ul. Mielczarskiego 45 ul. Kielecka, Łomżyńska, Łódzka, Malborska od 47 do końca, Olkuska, Olsztyńska, Opolska

Obwód 49 Gimnazjum nr 7, ul. Lotnicza 12 ul. Lotnicza, Skrzydlata

Obwód 50 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2, ul. Polna 8 A al. Grunwaldzka od początku do 4 (parzyste), Grunwaldzka od początku do 57 (nieparzyste), ul. Polna, Stefczyka, Widok

Obwód 51 Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Mickiewicza 41 ul. Asnyka, Chocimska, Mickiewicza, Morcinka, Ogrodowa, Sochaczewska, Wojska Polskiego

Obwód 52 Zespół Szkół Mechanicznych, ul. Komeńskiego 39 al. Grunwaldzka od 6 do 44 (parzyste), Grunwaldzka od 59 do 137 (nieparzyste), ul. Komeńskiego bez numeru 35, Pl. Dworcowy, Prusa, Reja, Rondo Ronneby, Żeromskiego bez numeru 22

Obwód 53 Szkoła Podstawowa nr 16, ul. Sadowa 2 ul. Kochanowskiego, Kolejowa, Natolińska, Sadowa, Słowackiego, Willowa

Obwód 54 Centrum Sportowo-Biznesowe, Aleja Grunwaldzka 135 ul. Chełmońskiego, Kossaka, Wyczółkowskiego

Obwód 55 Zespół Szkół Technicznych, ul. Grottgera 71 ul. Beskidzka, Braterstwa Broni, Grottgera, Kartuska, Morszyńska, Niborska, Pabianicka, Płońska, Przyjaźni, Pułtuska, Siedlecka

Obwód 56 Gimnazjum nr 6, ul. Rawska 3 ul. Akacjowa, al. Grunwaldzka od 46 do końca (parzyste), al. Grunwaldzka 139 do końca (nieparzyste), Augustowska, Bytomska, Dąbrowskiego, Dębowa, Druska, Firleja, Flisaków, Kasztanowa, Klonowa, Kmicica, Lidzbarska, Okólnik, Pasłęcka, Piotrkowska, Rawska, Rondo Kaliningrad, Rzepichy, Wierzbowa, Zagłoby

Obwód 57 Biblioteka Elbląska Filia nr 3, Al. Piłsudskiego 17 ul. Bartnicza, Fromborska od początku do 22 (parzyste), Fromborska od początku do 43 (nieparzyste), Iławska, Sosnowa, Winnicka

Obwód 58 Wojewódzki Szpital Zespolony, ul. Królewiecka 146

Obwód 59 Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Z.O.Z. – Szpital Miejski, ul. Żeromskiego 22

Obwód 60 Elbląski Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Samodzielny Publiczny Z.O.Z., ul. Komeńskiego 35

Obwód 61 Niepubliczny Z.O.Z. „El-vita”, ul. Związku Jaszczurczego 22

Obwód 62 Areszt Śledczy, ul. 12 Lutego 4A


Na terenie Elbląga są następujące lokale przystosowanych do przyjęcia osób niepełnosprawnych:

1. Obwód nr 1 - Ośrodek Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczy Koło PSOUU w Elblągu, ul. Szarych Szeregów 32,

2. Obwód nr 3 - Przedszkole Niepubliczne „Akademia Krasnoludków” ul. Macieja Kalenkiewicza 24,

3. Obwód nr 7 - Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług ul. Obrońców Pokoju 44,

4. Obwód nr 14 i 15 - Szkoła Podstawowa Nr 15 ul. Modlińska 39

5. Obwód nr 17 - NZOZ Młodzieżowy Ośrodek Terapeutyczny KARAN ul. Królewiecka 197

6. Obwód nr 26 - Szkoła Podstawowa Nr 6 ul. Piłsudskiego 4,

7. Obwód nr 29 - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 1 ul. Mikołaja Kopernika 27,

8. Obwód nr 30 - Dom Pomocy Społecznej „NIEZAPOMINAJKA” ul. Toruńska 17,

9. Obwód nr 32 i 33 - IV Liceum Ogólnokształcące ul. Henryka Sienkiewicza 4,

10. Obwód nr 47 - Przedszkole Nr 18 ul. Romualda Mielczarskiego 47,

11. Obwód nr 50 - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 ul. Polna 8A,

12. Obwód nr 54 - Centrum Sportowo Biznesowe ul. Grunwaldzka 135

13. Obwód nr 55 - Zespół Szkół Technicznych ul. Grottgera 71,

14. Obwód nr 56 - Gimnazjum Nr 6 ul. Rawska 3

Przypominamy, że nastąpiła zmiana siedzib Obwodowych Komisji Wyborczych.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 poprzednio zlokalizowana w Spółdzielczym Domu Kultury ZAKRZEWO została przeniesiona do budynku Firmy DOMRAD Biuro Rachunkowe Obsługa Nieruchomości przy ul. Robotniczej 197.

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 54 poprzednio zlokalizowana w Zespole Szkół Technicznych została przeniesiona do Centrum Sportowo-Biznesowego przy ul. Grunwaldzkiej 135.
 

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2013.07.07

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74