Dostosuj wydruk

Szkoła Techniki Legii Warszawa - nowy projekt Legia Soccer Schools już od września w Elblągu

Szkoła Techniki Legii Warszawa - nowy projekt Legia Soccer Schools już od września w Elblągu

Po Legijnych Przedszkolach do których serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 7 lat w Elblągu od września startują Szkoły Techniki Legii Warszawa. Projekt "Szkoły techniki Legii" adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 6-14 lat i jest otwarty dla wszystkich chętnych bez względu na przynależność klubową.

Zajęcia będą odbywać się w małych, 8-10-osobowych grupach, podzielonych pod względem sportowym oraz wiekowym. Prowadzić je będą wykwalifikowani trenerzy z Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.

- Główny nacisk położony na odpowiednie wykorzystanie najważniejszych umiejętności technicznych w warunkach meczowych. Pierwsze efekty będzie widać już po pierwszym miesiącu treningów - informuje Mariusz Śliżewski z Legia Soccer Schools.

Treningi odbywać się będą raz w tygodniu na Orliku przy ul. Mickiewicza w Elblągu na profesjonalnie wyposażonym placu treningowym. Dodatkowo wszyscy uczestnicy projektu otrzymają bilety na mecze Legii Warszawa dla siebie i opiekuna oraz możliwość spotkania się z piłkarzami pierwszego zespołu Legii w Warszawie.

SZKOŁY TECHNIKI LEGII WARSZAWA - rozwój piłkarskich umiejętności indywidualnych dla dzieci od 6 do 14 roku życia.

Treningi w Szkole Techniki to m. in.:

Zapraszamy do zapisów elblag.legiasoccerschools.pl, tel. 504170218

 

ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA TRENINGI DO LEGII!

Trenując w Legia Soccer Schools:

Legia Warszawa w Elblągu zaprasza do zapisów do Przedszkoli oraz Szkoły Techniki Legii. „Przedszkola Piłkarskie” to zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia i są one częścią ogólnopolskiego projektu „Legia Soccer Schools”, którego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.

Mariusz Śliżewski trener koordynator Legia Soccer Schools: Dobrą stroną tego że wakacje się kończą jest to, że wracamy z treningam do Elbląga ! Przez 2 miesiące można zatęsknić za tą ekipą!

Początek roku szkolonego to też doskonały moment żeby do nas dołączyć. Wszystkich chętnych chłopców i dziewczynki w wieku od 3 do 16 lat zapraszamy do zapisów pod adresem:

 http://legiasoccerschools.pl/zacznijTreningi

Jeśli mieszkasz Elblągu lub w okolicy i uważasz że to fajna inicjatywa zaproś znajomych do zapisu do Legii. Być może uda się dotrzeć do przyszłej gwiazdy naszego klubu

Zapisz swoje dziecko już teraz i podaruj mu niepowtarzalną szansę obcowania z piłką nożną i mistrzowską zabawą z Legią Warszawa.

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2019.08.23

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74