Dostosuj wydruk

Warsztaty taneczne dancehall

Warsztaty taneczne dancehall

Jeżeli  chcesz spalić trochę kalorii, nauczyć się twerkować  i na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości to warsztaty dancehall w Centrum Tańca Promyk są właśnie dla Ciebie! Przyjdź w sobotę 6 kwietnia do naszej szkoły i poczuj się jak na słonecznej Jamajce!

Dancehall to niezwykle energetyczna technika taneczna wywodząca się z Jamajki. Jej główne cechy to twerki, płynna praca bioder i nóg oraz liczne podskoki. Dancehall tańczony do pozytywnych brzmień muzyki reggae sprawi, że oderwiesz się od przyziemnych spraw, a tym samym poprawisz kondycję i spalisz mnóstwo kalorii.

Warsztaty dancehall poprowadzi Marta “Awantura” Machińska z gdańskiego Studia Tańca Siemanko. Na zajęciach nauczysz się energicznej choreografii opartej na podstawowych krokach dancehall’u. Układ skonstruowany będzie tak aby każdy mógł zatańczyć bez względu na poziom zaawansowania. 

Dancehall to nie tylko taniec, ale również znakomite ćwiczenia na pośladki, brzuch i uda

– mówi Zyta Wrzos z Centrum Tańca Promyk. 

Warsztaty organizowane są w ramach cyklicznego przedsięwzięcia „Spotkania z tańcem”. Odbędą się w sobotę 6 kwietnia w Centrum Tańca Promyk, ul. Browarna 80. Startujemy o godz. 15:30, impreza potrwa 2 godziny. Zapraszamy do zapisów – ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Aby wziąć udział w warsztatach należy zgłosić się do Centrum Tańca Promyk telefonicznie, mailowo czy poprzez stronę na facebooku. Wejściówki dostępne będą w dniu imprezy

– przypominają organizatorzy.

Szczegóły dostępne są na stronie: www.promyk.elblag.pl

Informację odnośnie płatności można uzyskać w biurze Centrum Tańca „Promyk”.
Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.
tel. +48  55 611 01 30/40
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl  
facebook/CentrumTańcaPromyk

autor: Informacja prasowa

Źródło:

Dodano: 2019.03.30

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74