Dostosuj wydruk

Nowa propozycja Centrum Tańca „Promyk”: Hip-hopowe zajawki

Nowa propozycja Centrum Tańca „Promyk”: Hip-hopowe zajawki

„Hip-hopowe zajawki” to nowa oferta Centrum Tańca „Promyk” skierowana do elbląskich szkół podstawowych. Wszystkie zainteresowane klasy III-VI zapraszamy do zapisów na ciekawe spotkanie połączone z pokazem oraz warsztatami tanecznymi.  

Hip-hop jest nowoczesnym stylem tanecznym,  który opiera się na dynamicznych i skocznych ruchach. Styl ten narodził się w latach siedemdziesiątych w Nowym Jorku, wraz z rozwojem kultury i muzyki hip-hop.

Nauka hip-hopu polega nie tylko na powtarzaniu choreografii, to również potężna dawka streetowego luzu, pozytywnej energii, zdrowego ruchu i werwy

 – mówi Zyta Wrzos z Centrum Tańca „Promyk”.

Na początku, najważniejsze jest aby opanować podstawy prostych ruchów tanecznych. W przeciwieństwie do innych form tańca, które wymagają przestrzegania ustalonych reguł, hip hop pozwala na wolne improwizacje do energetycznej muzyki.

W programie spotkania w ramach „Hip-hopowych zajawek” przewidziane są warsztaty taneczne z instruktorem, pokaz tańca, film lub prezentacja przybliżająca specyfikę i kulturę hip-hopową oraz niespodzianka dla każdego uczestnika. Termin i godziny do ustalenia (czas trwania ok. 1,5h).

Pełna oferta i harmonogram zajęć dostępne są na stronie: www.promyk.elblag.pl
Informację odnośnie płatności można uzyskać w biurze Centrum Tańca „Promyk”

autor: Informacja prasowa

Źródło:

Dodano: 2019.02.07

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74