Dostosuj wydruk

Potrącenie na ul. Płk. Dąbka (aktualizacja)

Potrącenie na ul. Płk. Dąbka (aktualizacja)

Dziś (31 stycznia) kilka minut przed godz. 7.00 na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Płk. Dąbka z ul. Niepodległości doszło do potrącenia mężczyzny. 

Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych. 73-letni mężczyzna przechodził na drugą stronę jezdni - przemiszczał sie od ul. Niepodległości w kierunku ul. Obrońców Pokoju. Został potrącony przez samochód dostawczy renault master, którym kierował 46-latek. Kierowca najprawdopodobniej omijał dwa samochody które zatrzymały się przed przejściem dla pieszych. Zatrzymano mu prawo jazdy. Pieszy odniósł obrażenia głowy i obrażenia wewnętrzne. został przewieziony do szpitala 

Jak poinformował Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblagu:

Z relacji świadków wynika, że 46-letni mężczyzna kierujący samochodem renault master omijał dwa auta, które zatrzymały się przed przejściem dla pieszych. Kierujący nimi ustępowali pierwszeństwa przechodzącemu przez przejście mężczyźnie. Wtedy też miał zostać on potrącony przez renault master, który przejechał przez przejście zaczepiając pieszego prawą stroną przodu pojazdu. 73-latek został przewieziony karetką do szpitala. 46-letni kierujący masterem był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Na miejscu policja prowadzi czynności wyjaśniające.

Przed godz. 7.00 na skrzyżowaniu ul. Płk. Dąbka z ul. Niepodległości doszło do potrącenia mężczyzny, fot. KMP w Elblagu

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2019.01.31

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74