Dostosuj wydruk

Urodziny w lokalu – dla kogo?

Urodziny w lokalu – dla kogo?

Urodziny to jeden z ważniejszych dni, który świętujemy raz do roku. Zależy nam na tym, aby to ważne wydarzenie miała odpowiednią oprawę. Najczęściej świętujemy w gronie rodziny oraz przyjaciół, a coraz częściej z zacisza domowego przenosimy się z imprezą do wynajętego, specjalnie w tym celu, lokalu.

Kiedy warto zorganizować urodziny w lokalu

Urodziny zorganizowane w lokalu mają zdecydowanie więcej plusów niż minusów. Jest to rozwiązanie dobre tak naprawdę dla każdego, kto dysponuje odpowiednim budżetem. Takie przyjęcie urodzinowe w lokalu może być zorganizowane zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. 

Urodziny przeznaczone dla dzieci z pewnością warto wzbogacić o zabawy i różne inne atrakcje. Dobrym pomysłem jest wynajęcie na ten czas animatorki lub animatora, którzy sprawią, że żaden z uczestników zabawy nie będzie się nudził, a te wspólnie spędzone chwile będą wyjątkowe. Oczywiście nie może zabraknąć punktu kulminacyjnego urodzin czyli bajecznego tortu oraz wręczania prezentów solenizantowi czy solenizantce. 

Impreza urodzinowa połączona z zabawą taneczną sprawdzi się w przypadku młodzieży. Szczególnie chętnie organizujemy 18-ste urodziny właśnie w lokalu wynajętym na wyłączność. Lokal taki powinien zawierać strefę tzw. wypoczynkową, z dużym stołem, przy którym można rozmawiać oraz spożywać posiłki, a także parkiet przeznaczony do tańczenia. Niekiedy można trafić na miejsce dwupoziomowe, które doskonale łączy te dwie funkcje. 

Urodziny dla nieco starszych gości, już nie w wieku nastoletnim, również powinny uwzględniać miejsce do spożywania posiłków, jak i takie na tańce. Wiek w tym przypadku nie ma znaczenia, ważne jest natomiast dopasowanie muzyki do jej odbiorców. Dobrze jest też, aby lokal taki posiadał  taras lub ogródek, w którym można się przewietrzyć czy też np. zapalić papierosa. 

Lokal sprawdzi się również w przypadku urodzin – niespodzianki. Można je zorganizować w pełnej tajemnicy przed solenizantem, a takie przyjęcie będzie z pewnością bardziej efektowne niż to urządzone w domu. W poszukiwaniach miejsca na urodziny pomoże Ci serwis W Lokalu, gdzie znajdziesz miejsce na urodziny w Warszawie i każdym innym mieście w Polsce. Oferty możesz przefiltrować według ceny, lokalizacji i możliwości lokalów.

Zalety urodzin w lokalu

Urodziny organizowane w lokalu mają praktycznie same zalet, oczywiście nie uwzględniając kosztów, które musimy ponieść za organizację takiej imprezy. Z pewnością nie jest to najtańsza z opcji, ale warta swojej ceny. Przyjęcie urodzinowe w lokalu można dopasować do swoich potrzeb. Może to być impreza zamknięta, bez obsługi, na którą np. przynosimy własne jedzenie oraz picie lub też taka, gdzie możemy skorzystać z restauracyjnego menu oraz pomocy w serwowaniu posiłków. Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy. Szeroka oferta lokali pozwala na wybór takiego w odpowiedniej lokalizacji i estetyce, która nam odpowiada. Z pewnością inny lokal sprawdzi się w przypadku 18-stych urodzin, a inny podczas 40-stki. Impreza w lokalu w dużym stopniu eliminuje konieczność sprzątania po sobie, co po kilkugodzinnej zabawie może być problematyczne. Niekiedy również nie musimy zajmować się dekorowaniem sali, bo obsługa zrobi to za nas lub też miejsce jest na tyle eleganckie, że nie wymaga dodatkowych ozdób. Ważne jest, aby salę dobrać odpowiednio do ilości zaproszonych osób. Koniecznie również przed przyjęciem zapoznajmy się z menu, które mamy do wyboru. Niezbędne będzie zasmakowanie potraw i wybór tych, które najbardziej przypadną nam do gustu. Jeżeli lokal nie jest częścią restauracji możemy zdecydować się na catering dostarczany przez inną firmę.  Zwróćmy również uwagę na dodatkowe opcje tkj. toaleta, ogródek, sprzęt muzyczny. Przed wynajęciem lokalu, nawet jeżeli strona internetowa jest bardzo rozbudowana, warto zobaczyć to miejsce na żywo. Sprawdzić rozkład pomieszczeń oraz upewnić się, że stan ze zdjęć czy filmików jest stanem rzeczywistym. 

Urodziny w lokalu wkradają się do łask. Zorganizowanie takiego przyjęcia jest praktycznie bezproblemowe i daje wiele możliwości. To oszczędność czasu i większa pewność, że wszystko pójdzie po naszej myśli. Duża konkurencyjność na rynku sprawia, że opcja ta powoli staje się dostępna na każdą kieszeń. Przygotowania do takiej imprezy lepiej rozpocząć wcześniej, tak aby termin nie kolidował z dostępnością idealnego lokalu.

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2019.01.08

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74