Dostosuj wydruk

Czym wyróżniają się dezodoranty Garnier Extreme?

Czym wyróżniają się dezodoranty Garnier Extreme?

Wybierając w sklepie czy drogerii antyperspirant bądź dezodorant, można doznać zawrotu głowy. Oferta tych produktów jest bardzo bogata. Szukając doskonałego i naprawdę skutecznego preparatu zwalczającego pot – warto sięgnąć po antyperspiranty Garnier Extreme. W niniejszym artykule sprawdzimy, co te kosmetyki mają w sobie, że są tak chwalone przez użytkowników.

W sklepach czy drogeriach znajdziemy setki różnych antyperspirantów. Po które można ze spokojem sięgać, by być zadowolonym z efektów? Wybór jest trudny, szczególnie dla laika, dla którego wszystkie wyglądają tak samo, a bynajmniej podobnie. Warto więc postawić na sprawdzone kosmetyki, które mają doskonałą opinię wśród użytkowników – tak jest właśnie w przypadku Garnier Extreme.

Antyperspirant a dezodorant. Znajdź różnicę

Czy – a jeśli tak, to czym – różni się antyperspirant od dezodorantu? Wiele osób zapewne powie, że niczym, a to błąd. Oba specyfiki co prawda są przeznaczone do walki z potem, jednak każdy w nieco inny sposób.

Dezodorant ma za zadanie zamaskowanie nieprzyjemnego zapachu potu, powstałego w wyniku jego zetknięciem się ze znajdującymi na skórze bakteriami.

Z kolei antyperspirant zmienia intensywność wydzielania się potu. A jak wiadomo – poci się każdy człowiek. To, jak dużo, zależy jednak od wielu czynników, np. aktywności sportowej i formy fizycznej, uwarunkowań genetycznych, stresujących sytuacji czy z powodu choroby. Dobry antyperspirant dzięki unikatowemu składowi powoduje, że gdy wzrasta temperatura ciała, zwężają się pory, a co za tym idzie, potu wydziela się mniej. Dlatego warto sięgać po Garnier Extreme w każdej powyższej sytuacji, jeśli chcemy czuć się sucho i komfortowo przez cały dzień.

Garnier Extreme – dlaczego są lepsze od innych produktów tego typu?

Wybierając antyperspirant, warto postawić na produkt z unikalną formułą opracowaną przez ekspertów kosmetycznych, która działa przez wiele godzin. Tak jest w przypadku Garnier Extreme. Kosmetyki z tej serii dają pożądany efekt aż przez 72 godziny, co niewątpliwie daje im przewagę nad konkurencją. To świetny specyfik dla zabieganych i niemających czasu na zastanawianie się, czy rano użyli antyperspirantu. W tym przypadku można być spokojnym. Jeśli chodzi o zapach, to zarówno w wersji roll-on, jak i w sprayu znajdziemy połączenie nut bergamotki, aromatycznej pelargonii i drzewa cedrowego, z kolei w sztyfcie dominujące zapachy to: cyprys, lawenda, drzewo sandałowe.

Wszystkie antyperspiranty Garnier łączą w sobie jednak skuteczność i jakość z doskonałą pielęgnacją. A to za sprawą wzbogacenia ich w Mineralite, czyli ultra silnie pochłaniający minerał pochodzenia wulkanicznego. To właśnie ten, niewątpliwie unikatowy i wyjątkowy składnik, gwarantuje suchość pod pachami zawsze, kiedy tego potrzebujemy, bez względu na sytuację.

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2019.01.03

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74