Dostosuj wydruk

Zaginiona 14-letnia Ramona została odnaleziona

Zaginiona 14-letnia Ramona została odnaleziona

Policja odwołała poszukiwania 14-letniej Ramony, o której zaginięciu informowaliśmy.

Dziewczyna została odnaleziona w Pruszczu Gdańskim. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo, nie
doszło również do przestępstwa na jej szkodę. 

Tak informowaliśmy o zaginięciu: 

Policjanci z komisariatu na Oruni przyjęli zawiadomienie o zaginięciu  14-letniej Ramony Matczak z Gdańska. Nastolatka 7 października tego roku około godziny 10.00 wyszła z rodzinnego domu i od tego czasu nie kontaktowała się z najbliższymi. W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia nastolatki prosimy o kontakt z Policją.

Dzisiaj policjanci z komisariatu na Oruni przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 14-letniej dziewczyny. Zaginiona –Ramona Matczak ostatni raz widziana była przez rodzinę w miejscu zamieszkania w minioną niedzielę ( 7 października). Nastolatka wyszła wtedy ze swojego rodzinnego domu i od tamtego czasu się nie skontaktowała z bliskimi.

Rysopis:
Ok. 160 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy długie koloru ciemnego. Zgłaszająca nie miała wiedzy na temat ubioru nastolatki w dniu zaginięcia.
W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia dziewczyny lub ustalenia jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z komisariatem Policji na Oruni przy ul. Platynowej 6 F tel. dyżurnego: (58) 321-67-22 lub pod numerem alarmowym 112. 

Policja.gov.pl

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2018.10.11

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74