Dostosuj wydruk

Zjechała z drogi i uszkodziła elewację budynku

Zjechała z drogi i uszkodziła elewację budynku

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Chałupach na ul. Kaperskiej. 40-letnia kobieta jadąca od strony Półwyspu w kierunku Władysławowa najprawdopodobniej przysnęła podczas jazdy w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na pobocze drogi. Mundurowi apelują o ostrożną, rozważną i bezpieczną jazdę.

W powiecie puckim doszło do zdarzenia drogowego. Dyżurny puckiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Chałupach na ul. Kaperskiej. Natychmiast na miejsce skierował patrol ruchu drogowego, który po przyjeździe na miejsce ustalił, że mieszkanka gminy Jastarnia jadąca samochodem marki volkswagen od strony Półwyspu najprawdopodobniej zasnęła podczas jazdy w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na pobocze drogi uszkadzając żywopłot, drewniane ogrodzenie, wiatę, skrzynkę elektryczną oraz elewację budynku. Mundurowi sprawcę kolizji ukarali mandatem karnym. Kobieta była trzeźwa. 

Policjanci apelują o rozsądek i rozwagę na drodze. Najważniejsze dla bezpieczeństwa jest rozsądek i opanowanie kierowcy.

Policja.gov.pl 

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2018.10.10

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74