Dostosuj wydruk

Zapisz się do sekcji Tai Chi. Pierwsze zajęcia bezpłatne

 Zapisz się do sekcji Tai Chi. Pierwsze zajęcia bezpłatne

Szukasz sposobu na relaks i wyciszenie? Masz wrażenie, że twoje mięśnie są spięte, a umysł przemęczony pracą i nadmiarem obowiązków? Zapisz się do sekcji Tai Chi w Centrum Tańca „Promyk” i naucz się skutecznie zwalczać stres.

Trening Tai Chi jest doskonałym sposobem na odprężenie i uwolnienie ciała oraz umysłu od napięć. Ćwiczenia polecane są dla każdego, kto pragnie się wyciszyć, a jednocześnie poprawić swoją ogólną sprawność. Trening skierowany jest dla osób, które nie mogą obciążać mięśni i kręgosłupa zbyt dynamicznymi ćwiczeniami.

Zapraszamy wszystkich do zapisów na treningi Tai Chi.  Pierwsze zajęcia odbędą się 12 października o godzinie 20:00 i będą bezpłatnie. Sekcję poprowadzi doświadczony trener Rafał Szulkowski z YMAA Sopot-Gdańsk.

– mówi Zyta Wrzos z Centrum Tańca „Promyk” 

Tai Chi to ćwiczenia fizyczne wykonywane według specjalnej sekwencji. Podczas treningu kładziony jest nacisk na koordynowanie ruchów z prawidłowym oddechem oraz utrzymanie równowagi i odpowiedniej postawy. Aktywność ta określana jest jako medytacja w ruchu – relaksuje nie tylko ciało, ale również umysł. Dzięki treningowi pozytywnie wpływamy na swoje zdrowie, pracujemy nad równowagą, koordynacją, sprawnością a także zgłębiamy tajniki samokontroli.

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
tel. +48  55 611 01 30/40
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl 

Paula Radzikowska

autor: Informacja prasowa

Źródło:

Dodano: 2018.10.06

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74