Dostosuj wydruk

Rowerowe piątki MTB z MOSiR

Rowerowe piątki MTB z MOSiR

MOSiR zaprasza na cykl rowerowych piątków z MTB w elbląskiej Bażantarni. Pierwsze spotkanie użytkowników rowerów terenowych odbędzie się 11 maja 2018 r. Zbiórka o godzinie 18:00 na polanie z wiatami w elbląskiej Bażantarni.   

Rowerowe piątki MTB’’ to nowatorska impreza, podczas której praktycznie będzie można sprawdzić się jeżdżąc na rowerze w zmiennych warunkach terenowych. W programie imprezy przewidzieliśmy praktyczne przygotowanie roweru do jazdy terenowej: omówione zostaną  zasady używania przerzutek, właściwe ciśnienie powietrze w oponach, wysokość siodełka, technika hamowania itp. Wszystko to odbędzie się podczas krótkiej (do 10 km) przejażdżki rowerowej szlakami i ścieżkami Bażantarni

– informuje Marek Kamm z Działu Organizacji Imprez MOSiR.

Cykl imprez ROWEROWE PIĄTKI MTB  zacznie się 11 maja 2018 r. (piątek) i będzie trwał  do 22 czerwca 2018 r. włącznie. Spotkania rowerzystów odbywać się będą w każdy piątek  zawsze o godzinie 18:00 przy wiacie Margitka w Bażantarni (polana z wiatami). Czas trwania imprezy to 2 godziny. Organizator informuje, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana. Informacja o odwołaniu imprezy ukaże się na stronie MOSiR. 

Zapraszamy w piątek,  11 maja do elbląskiej Bażantarni wszystkich chętnych spróbować terenowej jazdy na dwukołowcach. 

REGULAMIN ROWEROWYCH PIĄTKÓW MTB 2018

1. Cele

2. Uczestnictwo i opłaty

3. Program

Cykl imprez ROWEROWE PIĄTKI MTB  zacznie się 11 maja 2018 r. (piątek) i będzie trwał  do 22 czerwca 2018 r. włącznie. Spotkania rowerzystów odbywać się będą w każdy piątek  zawsze o godzinie 18:00 przy wiacie Margitka w Bażantarni (polana z wiatami). Czas trwania imprezy to 2 godziny. Organizator informuje, że w przypadku ekstremalnych zjawisk pogodowych (huragany, ulewy) impreza może zostać odwołana. Informacja o odwołaniu imprezy ukaże się na stronie MOSiR.

W trakcie cyklu imprez nauczymy się:

W warsztatach będą mogli brać aktywny udział wszyscy chętni. Impreza nie ma charakteru sportowego, a rekreacyjno-edukacyjny.

4. Bezpieczeństwo

5. Inne

Każdy z uczestników imprezy musi zaakceptować własnoręcznym podpisem poniższe oświadczenie:

 

OŚWIADCZENIE: „ROWEROWE PIĄTKI MTB 2018”. Data wydarzenia: …………...

 

1. Informuję, że znam regulamin imprezy ,,ROWEROWE PIĄTKI MTB” i zobowiązuję się do jego przestrzegania.

2. Niniejszym oświadczam, że jestem zdolny do udziału w imprezie ,,ROWEROWE PIĄTKI MTB” i nie są mi znane żadne powody o charakterze zdrowotnym wykluczające mnie z udziału w wydarzeniu, oraz że biorę w nim udział na własną odpowiedzialność (podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12.09.2001r. Dz. U. Nr 101 poz. 1095).

3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku dla potrzeb związanych z organizacją i promocją imprez przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, oraz ich poprawiania.

 

lub

 

OŚWIADCZENIE: „,,ROWEROWE PIĄTKI MTB” Data wydarzenia: ……………….

 

1. Informuję, że ja i moje dziecko/ podopieczny (a) znamy regulamin imprezy  ,,ROWEROWE PIĄTKI MTB” i zobowiązujemy się do jego przestrzegania.

2. Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na udział mojego dziecka/podopiecznego (ej) do udziału w imprezie  ,,ROWEROWE PIĄTKI MTB” i nie są mi znane żadne powody o charakterze zdrowotnym wykluczające go (jej) z udziału w wydarzeniu, oraz że bierze on (ona) w nim udział wyłącznie na moją odpowiedzialność (podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12.09.2001r. Dz. U. Nr 101 poz. 1095).

3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku mojego dziecka/podopiecznego (ej) dla potrzeb związanych z organizacją i promocją imprez przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści danych mojego dziecka/podopiecznego (ej), oraz ich poprawiania.

 

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

autor: Informacja prasowa

Źródło:

Dodano: 2018.05.10

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74