Dostosuj wydruk

Bezpłatne warsztaty rolkarskie

Bezpłatne warsztaty rolkarskie

Błędy w jeździe na rolkach popełniane szczególnie (choć nie tylko) przez osoby stawiające pierwsze kroki w tym sporcie często opóźniają postępy w nauce, utwierdzają złe przyzwyczajenia, a przede wszystkim powodują kontuzje.

Nie musimy przypominać, że jazda na rolkach to jeden z najzdrowszych sportów, który umżliwia przy tym potrzymywanie kontaktów z inymi ludźmi. Możemy znakomicie dotlenić nasz organizm, wzmocnić mięśnie nóg i pośladków, przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej, poprawić swoją kondycję i zwiększyć naszą ogólną sprawność ruchową. Nie musimy też dodawać, że Gdańsk jest położony niedaleko Ebląga. To własnie w tym mieście, na terenach wokół Stadionu Energa Gdańsk, 14 kwietnia (w sobotę) rozpoczną się bezpłatne warsztaty rolkarskie. 

Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów sportu i rekreacji z uprawnieniami PZSW ze Szkoły Rolkowej Roll4all, którzy aktywnie uprawiają sporty wrotkarskie. 

Dodatkowo, w każdą ostatnią sobotę miesiąca, zamiast warsztatów rolkarskich, organizatorzy zapraszają na zajęcia na nartorolkach prowadzonych przez Pomorskie Towarzystwo Rolskitourowe. Jest to znakomita alternatywa dla rolek, jak również letnia propozycja dla fanów narciarstwa biegowego.

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę, aż do 31 października, w godzinach 11.00 - 12.00. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny, a punkt zbiórki znajduje się przy wejściu do Fun Areny w Gdańsku. Organizatorzy podpowiadają, że samochody można zostawiać na parkingu P5.

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2018.04.13

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74