Dostosuj wydruk

I Elbląski Bieg Nadziei

I Elbląski Bieg Nadziei

Trwają zapisy na I Elbląski Bieg Nadziei, który odbędzie się 22 kwietnia. Zawody będą częścią charytatywnego pikniku na rzecz Hospicjum Elbląskiego.

Celem imprezy jest pozyskanie środków na działalność statutową Stowarzyszenia na rzecz Hospicjum Elbląskiego, propagowanie idei hospicyjnej, zdrowego stylu życia i integracja mieszkańców Elbląga

– informuje Anna Podhorodecka z Hospicjum Elbląskiego.

Hospicjum wraz ze Stowarzyszeniem Krzewienia Sportu EL Aktywni zaprasza wszystkich chętnych do Bażantarni 22 kwietnia na godz. 16, kiedy rozpocznie się piknik charytatywny z okazji 15. Żonkilowych Pól Nadziei. Jedną z jego atrakcji będzie I Elbląski Bieg Nadziei, który będzie prowadził ulicą Marymoncką, Piłsudskiego, płk. Dąbka, Nowowiejską, Górnośląską, Agrykola, Chrobrego i Sybiraków (dystans ok. 7 km). Start i meta na polanie w Bażantarni.

Z uwagi, że bieg ma charakter charytatywny, a jego głównym celem jest zebranie środków na działalność statutową Stowarzyszenia na rzecz Hospicjum Elbląskiego, wpisowe wynosi nie mniej niż 30 zł od uczestnika biegu głównego. Przed rozpoczęciem biegu każdy z uczestników odbierze w biurze zawodów pamiątkową koszulkę techniczną, której wzór dostępny jest na stronie z zapisami. Każdy, kto zapisze się do 9 kwietnia i opłaci wpisowe, ma zagwarantowany rozmiar koszulki, który zamówi. Pozostałe osoby otrzymają koszulki w rozmiarach losowo wybranych

– dodaje Tadeusz Sznaza ze Stowarzyszenia Krzewienia Sportu EL Aktywni.

Jest to bieg koleżeński, nie będzie prowadzony pomiar czasu ani żadne klasyfikacje. Odbędzie się również Mały Bieg Nadziei dla dzieci, w którym każde dziecko otrzyma słodki poczęstunek.

Start biegu przewidziano o godz. 17.15. Zapisy trwają na stronie elektronicznezapisy.pl, tam też można znaleźć regulamin zawodów.

Regulamin:

https://elektronicznezapisy.pl/download/2854w366A0a0i1B5n2B203W3u5J1d2T3/open

Zapisy:

https://elektronicznezapisy.pl/event/2720/strona.html

autor: Informacja prasowa

Źródło:

Dodano: 2018.04.07

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74