Dostosuj wydruk

Czy można zaciągnąć pożyczkę bez BIK za 0 zł?

Czy można zaciągnąć pożyczkę bez BIK za 0 zł?

Pożyczki bez BIK to grupa zobowiązań udzielanych przez firmy pozabankowe, bez kontrolowania historii kredytowania klienta w bazach Biura Informacji Kredytowej. Firmy te w przeciwieństwie do banków i SKOK-ów (spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych) nie muszą dokonywać takiej weryfikacji. Część z nich nie tylko udzieli chwilówki bez BIK, ale też będzie to pożyczka bezpłatna.
 
Promocyjne pożyczki za 0 zł - Więcej na stronie: https://ocenbank.pl
 
Firmy pożyczkowe udzielają w ramach akcji marketingowych pierwszych, darmowych pożyczek. Mają one za zadanie przyciągnąć klienta i skłonić go do ponownego skorzystania z oferty pożyczkowej. Druga i każda kolejna pożyczka jest już normalnie płatna, na czym pożyczkodawca zarabia.
 
Pożyczki za darmo są udzielane z reguły wyłącznie nowym klientom, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z oferty danej firmy pożyczkowej.
 
Promocyjne pożyczki udzielane są na krótki czas, na przykład na 30, 45 czy 60 dni, a ich wartość jest umiarkowanie wysoka. Zwykle opiewają na kwoty od 1000 do maksymalnie 3000 zł. Pozostają bezpłatne, czyli firma pożyczkowa nie pobiera z tego tytułu żadnych opłat, odsetek i prowizji, jeśli klient spłaci je w terminie wskazanym w umowie pożyczkowej.
 
Gdzie po pożyczkę bez BIK za 0 zł
 
Wśród firm pożyczkowych, które są skłonne udzielić pożyczki bez weryfikacji BIK, za 0 zł, znajdują się instytucje:
 
Zła historia kredytowania nie musi być dla klienta tym samym przeszkodą do skorzystania z oferty pierwszej, darmowej pożyczki bez weryfikacji w bazach Biura Informacji Kredytowej. Trzeba jednak spełnić wymóg zwrotu środków z pierwszej pożyczki w terminie ustalonym z pożyczkodawcą, aby pożyczka pozostała bezpłatna. Opracowanie dzięki https://www.hoope.io

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2018.04.04

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74