Dostosuj wydruk

Elbląg. Meczu nie było, bo... sędziowie nie dotarli

Elbląg. Meczu nie było, bo... sędziowie nie dotarli

Do meczu sparingowego między Concordią Elbląg a Jeziorakiem Iława nie doszło, chociaż zawodnicy stawili się w komplecie. Sędziowie nie pojawili się. Próby kontaktu telefonicznego z nimi zakończyły się fiaskiem. 

Wobec bezprecedensowego zdarzenia Zarząd Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego Concordia wydał specjalnie oświadczenie, które poniżej publikujemy:

Zarząd MMKS Concordia Elbląg oświadcza, iż za niezorganizowanie meczu sparingowego między Concordią Elbląg a Jeziorakiem Iława, do którego miało dojść w środę 21 lutego o godz. 18:00 na sztucznym boisku obiektu MOSiR przy ul. Skrzydlatej w Elblągu, nasz klub nie ponosi odpowiedzialności.
Sędziowie, którzy mieli prowadzić sparing posiadali ustalony wcześniej grafik i byli poinformowani o tym meczu. Niestety mimo to nie pojawili się na boisku przy ul. Skrzydlatej. Podjęte przez nas wielokrotne próby kontaktu telefonicznego z sędziami nie dały efektu. Nie uważamy więc, aby klub MMKS Concordia zawinił w tej sytuacji.
Podkreślamy również, że obfite opady śniegu, które uniemożliwiły przeprowadzenie spotkania, wystąpiły bezpośrednio przed rozpoczęciem meczu, a możliwość skorzystania ze sztucznej płyty boiska MOSiR w Elblągu, mieliśmy jedynie w okresie od godziny 18.00 do 20.00.
Mimo wszystko przepraszamy klub Jeziorak Iława za zaistniałą sytuację. Informujemy jednocześnie, że jesteśmy skłonni zwrócić koszty przyjazdu zespołu Jezioraka na środowy sparing do Elbląga.
Zarząd MMKS Concordia Elbląg

Jak na razie  sędziowie nie wyjaśnili dlaczego nie pojawili się na meczu sparingowym między Concordią Elbląg a Jeziorakiem Iława. 
 

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2018.02.23

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74