Dostosuj wydruk

Zakończyły się III Regionalne Targi Ślubne w Elblągu "Ślubne ABC" (+ zdjęcia)

Zakończyły się III Regionalne Targi Ślubne w Elblągu

54 wystawców zaprezentowało się podczas III Regionalnych Targów Ślubnych „Ślubne ABC", które odbyły się niedzielę (11 lutego) w hali MOSiR przy Al. Grunwaldzkiej w Elblągu. Organizator przygotował szereg atrakcji. Gości zabawiał magik-iluzjonista, uczestnik telewizyjnego programu cieszącego się dużą popularnością. Największą widownię przyciągnęły jak zwykle pokazy sukni ślubnych.

Wystawiały się firmy nie tylko z Elbląga, ale również z Malborka, Skórcza (woj. pomorskie) i innych miast. Świadczy to o tym, że targi cieszą się już dużą renomą.

Osoby planujące ślub mogły bez problemu znaleźć wszystko, co konieczne, aby w sposób profesjonalny zorganizować tę jedyną w swoim rodzaju uroczystość. Przepiękne suknie ślubne, garnitury, eleganckie buty, obrączki, biżuteria, brylanty, różnorodne dekoracje, fotografowie, zespoły muzyczne, a nawet... stoiska z przepyszną lemoniadą i lodami. To wszystko znalazło się pod jednym dachem hali MOSiR-u.

W ramach targów salon CeCe Point zaprezentował pokaz sztuki fryzjerskiej. Uczestnicy wtdarzenia dwukrotnie mieli możliwość uczestniczenia w pokazie sukien ślubnych, których organizatorami były Atelier Edyta Uniwersał Graca oraz Salon Lady in White. Zaprezentowały się zespoły muzyczne: Alternatyw 5 oraz L.P. W holu odbyły się warsztaty taneczne „Wedding Dance” MARGOT. Duzym zainteresowaniem cieszył się pokaz iluzji "Mago" – uczestnika programu "Mam talent". O godiznie 16.300 rozstrzygnięto konkurs z nagrodami. Szczęśliwyc odebrali. Voucher na obrączki ślubne wręczył przedstawiciel Salonu Jubilerskiego Agat z Elbląga, natomiast firma Bonus Mens Garments ze Skórcza (prowadząca m.in. największy salon z garniturami w Polsce - 200 m2) przygotowała voucher na garnitury. 

Zachęcamy do obejrzenia naszej obszernej fotorelacji z tego wydarzenia.

autor: Marcin Mongiałło

Źródło:

Dodano: 2018.02.12

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74