Dostosuj wydruk

EOK. Koncert Familijny „Opera jak z Bajki”. Już dzisiaj zarezerwuj bilety!

EOK. Koncert Familijny „Opera jak z Bajki”. Już dzisiaj zarezerwuj bilety!

W każdym sezonie artystycznym Elbląskiej Orkiestry Kameralnej najmłodsza publiczność ma swoje stałe miejsce. Tym razem chcemy zaprosić wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na Koncert Familijny „Opera jak z Bajki”. Odkryjcie z nami sekrety muzyki klasycznej i dźwięki operowych arii.

Koncerty dla dzieci w ciekawy i efektowny sposób przedstawiają różne gatunki muzyki. Jesteśmy przekonani, że na kontakt z nią nigdy nie jest za wcześnie. W związku z tym zapraszamy do rodzinnego spędzenia czasu, wsłuchując się w najpiękniejsze XIX-wieczne arie operowe.

„Opera jak z bajki” to koncert, który łączy pokolenia. Zabawny i edukacyjny scenariusz tego muzycznego spektaklu „zaczaruje” zarówno rodziców jak i dzieci. Dlaczego? W Sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych wystąpią trzy zjawiskowe solistki z zespołu „Les Femmes”. Wraz z pianistą Łukaszem Jankowskim oraz Elbląską Orkiestra Kameralną, po batutą maestro Piotra Jamioła, zaproszą publiczność do podróży przez niezwykły świat opery. 

Dzieci z pewnością będą zachwycone barwnymi strojami wykonawców, zabawnymi rekwizytami oraz zwrotami akcji. W programie znajdą się bowiem historie Kopciuszka, Jasia i Małgosi czy dzielnego Rycerza, walczącego ze smokiem. Dzieci wezmą również aktywny udział w tworzeniu przedstawienia. 

Koncert Familijny „Opera jak z Bajki”

Poniedziałek, 19 marca 2018, godz. 18:00, sala koncertowa ZPSM w Elblągu
Bilety: 25 zł osoba dorosła, 10 zł dziecko
Rezerwacje w Biurze Koncertowym, Ratusz Staromiejski, Start Rynek 25, pod numerem 55 237 47 49 SMS-owo 513 095 840 lub www.eok.elblag.eu. Honorujemy Kartę Dużej Rodziny

Wykonawcy:

W programie m.in.:

Sponsorzy EOK

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2018.02.08

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74