Dostosuj wydruk

Sukces elblążanek w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego

Sukces elblążanek w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego

Miłośnicy języka angielskiego w szkołach podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych mieli okazję zmierzyć się z zaawansowanym słownictwem i gramatyką w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH HIGH FLIER. Konkurs odbył 29 listopada 2017 r. w macierzystych szkołach uczniów, natomiast w styczniu 2018 roku ogłoszono wyniki. Jak się okazało Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym osiągnęło bardzo dobre wyniki.

Największy sukces w naszym województwie odniosły 3 uczennice - Paulina Kownacka, Adrianna Gronek i Barbara Borysewicz. Paulina zdobyła 1 lokatę w województwie i 11 w kraju. Wynik Adrianny to 3 pozycja w warmińsko-mazurskim i 39 w skali kraju. Basia uzyskała 9 miejsce w województwie. Jak widać nauka i praca przez cały rok przyniosła wymierne korzyści, bo co ciekawe, są to te same uczennice, które w zeszłym roku w konkursie English Ace zdobyły 6, 4 i 3 miejsce.

Jesteśmy dumni z osiągnięć dziewcząt. Uczymy się dalej i w przyszłym roku spróbujemy osiągnąć jeszcze więcej w konkursie.

Congrats! and thank you girls.
Joanna Jastrzębska, nauczyciel języka angielskiego

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2018.01.11

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74