Dostosuj wydruk

Rozstania nadszedł czas. Najmłodsi elblążanie zakończyli edukację przedszkolną (+ zdjęcia)

Rozstania nadszedł czas. Najmłodsi elblążanie zakończyli edukację przedszkolną (+ zdjęcia)

13 czerwca 2017 roku w Przedszkolu nr 23 przy ulicy pułkownika Dąbka w Elblągu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie dzieci kończących edukację przedszkolną. W auli przedszkolnej zgromadzili się rodzice i dziadkowie dzieci. Prowadząca uroczystość pani Katarzyna Fałkowska podziękowała za współpracę wszystkim zaangażowanym w życie przedszkola rodzicom i złożyła w imieniu swoim, jak również pani dyrektor Anny Kubis oraz pracowników przedszkola serdeczne podziękowania i życzenia wakacyjne.

Następnie głos oddała sześciolatkom z grupy Prymulki , które przedstawiły trwający ponad pół godziny, bogaty program artystyczny. Piosenki, tańce, recytowane przez dzieci wiersze wywołały łzy wzruszenia i radości na twarzach wszystkich zgromadzonych. Najmłodsi elblążanie zaprezentowali umiejętności zdobyte w trakcie całej edukacji przedszkolnej. Wiersze i piosenki mówiły m.in. nowych zadaniach i wyzwaniach, które staną przed przyszłymi uczniami już we wrześniu. Ta prezentacja talentów dzieci nie byłaby mozliwa, gdy nie zaangażowanie i wysiłek włożyny przez Katarzynę Fałkowską, Aleksandrę Krupińską oraz Annę Komorowską.

Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie dyplomów i podziękowań dla rodziców, którzy w szczególny sposób przyczynili się do pomocy oraz budowania dobrego wizerunku przedszkola. Wszystkie dzieci otrzymały piękne dyplomy ukończenia przedszkola oraz prezenty. Rodzice w imieniu swoim i swoich dzieci podziękowali nauczycielkom za serce, troskę oraz czas poświęcony dla ich pociech. W ramach podziękowania i wdzięczności paniom wychowawczyniom wręczono bukiety pięknych kwiatów. Pojawiły się łzy wzruszenia, ale i szczęścia.

Wszystkim przedszkolakom, które zakończyły edukację w przedszkolu życzymy udanych i bezpiecznych wakacji oraz  powodzenia w szkole!

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części naszej obszernej fotorelacji z tego wydarzenia.

autor: Marcin Mongiałło

Źródło:

Dodano: 2017.06.14

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74