Dostosuj wydruk

Ciężarówka Kinder JOY wraca do Elbląga!

Ciężarówka Kinder JOY wraca do Elbląga!

W tym roku zawita do kilkunastu miast w całej Polsce. W Elblągu pojawi się już 24 czerwca na Placu Jagiellończyka. Zapraszamy dzieci z rodzicami i opiekunami do odkrywania pasji, sprawdzania swoich umiejętności i wspaniałej zabawy razem z TEEN IDOLS!
 
W różnych strefach tematycznych można uczestniczyć w zabawie pod hasłami:
 
POCZUJ MOC SPORTOWEJ RYWALIZACJI
 
Wielkich emocji dostarczą z pewnością rodzinne zawody. Można wybrać jedną z zakręconych konkurencji, czyli hulać z hula hop, zakręcić piłką, ścigać się na megapoduchach albo nartach zespołowych. Amatorów sportowych wrażeń zapraszamy również do sprawdzenia się w roli piłkarza. Można poczuć się jak gwiazda mistrzowskich aren i sprawdzić moc oraz celność swoich strzałów. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i mnóstwo uśmiechu dla każdego.
 
ZAGRAJ W TELEDYSKU
 
Osoby, dla których muzyka to pasja, mają okazję przenieść się w świat prawdziwych gwiazd. Dzięki specjalnym akcesoriom, mogą wcielić się w rolę jednej z postaci ze sceny muzycznej, a także stworzyć swój własny teledysk. Z pewnością powstanie wiele wspaniałych videoclipów, którymi będzie można podzielić się ze znajomymi.
 
ZBUDUJ ROBOTA
 
Przyszli wynalazcy z pewnością odnajdą się w roli konstruktorów zabawek – robotów ze świecącymi oczami.
Można też spróbować swoich sił w zabawie niezwykłym długopisem 3D.
 
ZOSTAŃ RAJDOWCEM
 
Ryk silników, walko o zwycięstwo do ostatnich metrów i mnóstwo radości - tak właśnie wyglądają pokazy samochodów zdalnie sterowanych. Podczas jazdy na specjalnie przygotowanym torze, emocji na pewno nie zabraknie.
 
SPRAWDŹ SWOJE ZMYSŁY
 
Mistrzowie kuchni wiedzą, co dobre. Znają smaki i zapachy wielu produktów. Można pójść za ich przykładem i sprawdzić się w inspirującym kulinarnym konkursie. Tym razem zabawa będzie pyszna!
 
KONKURSY Z NAGRODAMI
 
Oprócz dobrej zabawy, gwarantujemy też moc nagród. W każdej strefie czekają inne zadania i możliwości na zdobycie atrakcyjnych upominków oraz pamiątkowych dyplomów.
 

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2017.06.12

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74