Dostosuj wydruk

Pomóżmy małej Lenie stanąć na nóżki. Apeluje „Pomagamy Pasłęk”

Pomóżmy małej Lenie stanąć na nóżki. Apeluje „Pomagamy Pasłęk”

Lenka Plichta z Pasłęka ma dwa latka i 9 miesięcy. Jej marzeniem jest spacerować z mamą i samodzielnie usiąść. Niestety urodziła się z wieloma schorzeniami, m. in. jest to całkowita wiotkość mięśni, oczopląs, wada wrodzona ośrodkowego układu nerwowego, wada serduszka oraz powiększony obwód głowy. Rehabilitacja i leczenie jest kosztowne. Rodzice, przyjaciele i „Pomagamy Pasłęk” apelują o pomoc.

Lenka Plichta urodziła się 9 czerwca 2014 roku. Ma wiele schorzeń, m. in. jest to całkowita wiotkość mięśni, oczopląs, wada wrodzona ośrodkowego układu nerwowego, wada serduszka oraz powiększony obwód głowy. Jest pod stałą kontrolą wielu specjalistów. Lenka nie potrafi chodzić ani samodzielnie usiąść. Musi być ciągle rehabilitowana, poddawana dość ciężkim ćwiczeniom, podczas których odczuwa ból. To wszystko kosztuje. Potrzeba 10 tysięcy złotych.

Pomóżmy małemu Aniołkowi stanąć na nóżki. Pomóżmy jej rodzicom, aby mogli cieszyć się zdrowiem swojej kochanej córeczki.

Bardzo proszę o dokonywanie wpłat na konto Lenki. Każda złotówka jest dla nas cenna.

Fundacja Zdążyć z Pomocą .Nr konta 51 10 60 00 76 00 00 33 10 00 18 26 15 Bank BPH S.A. z dopiskiem ; 26824 Plichta Lena - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Organizujemy zbiórki koreczków i płyt dvd aby  zebrać na leczenie Lenki.

Wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i leczenia Lenki znajdziecie Państwo na stronie www.facebook.com/pomocdlalenki14/

- napisała na stronie https://pomagam.pl/tuphftq9 matka chrzestna Lenki.

Na razie zebrano tylko 2 procent potrzebnej kwoty.

Dziękujemy oby ludzi tak szczerego i dobrego serduszka było jak najwięcej. BARDZO BARDZO DZIEKUJĘ

- takiego wpisu dokonali Milena i Tomek Plichtowie.

Rodzinę wspierają członkowie grupy „Pomagamy Pasłęk”, którzy mają swoją stronę na Facebooku.

Każdy z nas kupuje wodę, napoje, mleko, płyny itd... zakrętki razem z plastikiem wyrzucane do śmieci ... wystarczy zakrętki zbierać i przekazać dla Lenki Liczy się każda pomoc

- przekonują.

Mam dwie wielkie siaty

- informuje pani Joanna.

W prywatnej wiadomości „Pomagamy Pasłęk” wyjaśnił jak może pomóc w ich dostarczeniu.

„Pomagamy Pasłęk” apeluje także o wpłaty na konto Lenki. Wystarczy wejść na https://pomagam.pl/tuphftq9  zaofiarować dowolną kwotę.

autor: Grażyna Wosińska

Źródło:

Dodano: 2017.03.10

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74