Dostosuj wydruk

Zimowe biegi na orientację w dzień i w nocy

Zimowe biegi na orientację w dzień i w nocy

Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej wespół z MOSiR-em zapraszają w dniu 14.01.2017r. /sobota/ na IV rundę VIII Grand Prix ELBLĄGA w Biegu na Orientację. Do zdobycia są kolejne punkty, dyplomy, upominki rzeczowe i prestiż najlepszego biegacza na orientację. Będzie to sprinterski bieg interwałowy na naszej pięknej Starówce. Centrum zawodów w Zespole Szkól Zawodowych nr 1 przy ul. Zamkowej Zapraszamy wszystkich „twardzieli” na miejski bieg na orientację po naszej pięknej o każdej porze roku Starówce. Start pierwszego zawodnika o 10.00.

Natomiast w dniu 13.01.2017r. /piątek/ w Bażantarni odbędzie się I Zimowy Marszobieg na Orientację o charakterze popularyzacyjnym, organizowany przez EKO GRYF wraz z MOSIR-em. Start pierwszego zawodnika o godz.17.00. Centrum zawodów przy restauracji „MYŚLIWSKA”. Będą to zawody typu „scorelauf”. Osoby pełnoletnie startują bez ograniczeń. Natomiast dzieci i osoby niepełnoletnie tylko z rodzicem lub prawnym opiekunem z uwagi na bezpieczeństwo. Uczestnicy zobowiązani są zabrać ze sobą latarki /czołówki/, ciepłe obuwie i ubranie oraz kiełbaski, gdyż będzie możliwość ich upieczenia /ognisko/.

Zawody będą przeprowadzone za pomocą kart startowych. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jest to sport o charakterze powszechnym i masowym. Doskonałym przykładem tego są kraje skandynawskie. Zawsze warto rywalizować i wymieniać doświadczenia oraz pokazać, że na Wysoczyźnie Elbląskiej są jedne z najlepszych terenów do biegania w Polsce a nawet w Europie. Zapraszamy wszystkich biegaczy, rodziny /jest kategoria rodzinna/ i sympatyków bardzo serdecznie. Niezapomniane wrażenia zapewnione. Biegajcie razem z nami. Dodatkowe szczegóły o zawodach w tym regulamin na stronie www: ekogryf.pl

 

autor: Informacja prasowa

Źródło:

Dodano: 2017.01.09

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74