Dostosuj wydruk

Studniówka ZSM w Elblągu: Szkolny gmach miejscem "gangsterskiej" imprezy

Studniówka ZSM w Elblągu: Szkolny gmach miejscem

Czy szkoła może być miejscem dobrej zabawy? Oczywiście, o ile odbywa się tam studniówka! Uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu udowodnili, że miejsce nie jest istotne, bo najważniejsza jest dobra atmosfera, a tej na pewno wczoraj (19 stycznia) nie zabrakło. 

Cała impreza zaaranżowana była w stylu "Al Capone", uczestników otaczały grafiki ze słynnym gansterem, nad głowami widniały karty pokerowe, a niektórzy uczniowie nosili "mafijne" kapelusze.

Animatorem imprezy był zespół Mejk oraz didżeje, którzy grali nie tylko najnowsze hity, ale też starsze utwory, co sprawiało, że frekwencja na parkiecie była znakomita. 

~~video~~

Bal przedmaturalny zaingurowano tradycyjnym polonezem, następnie uczniów przywitał dyrektor Mariusz Bachanek, który podczas udzielanego wywiadu nie ukrywał, że wrażenia z jego pierwszej studniówki w ZSM są pozytywne: - W młodzież zawsze wierzyłem, że będą się ładnie bawić - przyznał dyrektor. - Mamy dobrą, kulturalną młodzież. Życzę pozostałym dyrektorom, aby mieli taką samą młodzież jak w mojej szkole - cieszył się Mariusz Bachanek. 

Warto wspomnieć, że organizacja studniówek w siedzibie szkoły przy ul. Komeńskiego, to już tradycja "Mechanika".

Czego życzy dyrektor przyszłym maturzystom? - Jak najwięcej otwartych dla nich drzwi, jak najwięcej spełnionych marzeń i zdobytych szczytów, ich powodzenie będzie przyczynkiem naszej satysfakcji - stwierdził dyrektor ZSM. 

Redakcja elblag.net życzy uczniom ZSM powodzenia podczas egzaminów maturalnych. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz materiału wideo z sobotniego balu "Mechanika".

autor: Bartosz Ponichtera

Źródło:

Dodano: 2013.01.21

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74