Dostosuj wydruk

Trwają testy transmisji live w elblag.net!

Trwają testy transmisji live w elblag.net!

Z niekrytą dumą pragniemy oficjalnie poinformować, że nasz zespół znajduje się już na ostatniej prostej przed pełnym wprowadzeniem systemu transmisji video na żywo! Taką funkcjonalność wprowadzamy jako pierwsza gazeta internetowa w Elblągu. Przed nami pozostały wyłącznie testu nowego sprzętu i nowego systemu. Zapraszamy naszych Czytelników do udziału w testach, a tym samym oglądania wydarzeń z Elbląga live!

Od dość długiego czasu nasza ekipa ostro pracowała nad wprowadzeniem czegoś zupełnie nowego do serwisu. Nasi Czytelnicy mogą już zauważyć, że staramy się do naszych artykułów dodawać materiały multimedialne (krótkie filmiki wrzucane na nasz kanał YouTube) lecz to nie koniec nowości. Z przyjemnością oficjalnie informujemy, że przed nami ostatnie testy systemu wydarzeń live, czyli prawdziwy Elbląg na Żywo!

Tak, tak, nie mylą Was oczy. Konferencje, uroczystości, imprezy miejskie i wiele więcej – wybrane wydarzenia nasi Czytelnicy będą mogli obejrzeć „na żywo”, prosto na naszej stronie internetowej bądź naszym kanale YouTube. Będziemy do Was wysyłali obraz o rozdzielczości minimum 720p. Wystarczy laptop, tablet bądź telefon i już możecie poczuć się tak, jakbyście rzeczywiście byli z nami na miejscu!

Wszystkie wydarzenia „live” będziemy zapowiadać wcześniej tak, aby nasi Czytelnicy wiedzieli „co, gdzie, kiedy i dlaczego”. Dodatkowo na całej długości strony będzie widoczny specjalny czerwony pasek z napisem "LIVE". Kliknięcie w niego spowoduje bezpośrednie przekierowanie do artykułu z transmisją. 

Przed nami – ostatnie testy. O każdym testowym nagraniu będziemy informować naszych Czytelników. Jednocześnie przypominamy, że to dopiero testy. Mogą pojawić się problemy z obrazem/dźwiękiem/przesyłaniem/Internetem/czymkolwiek innym. Robimy to jednak po to, by w przyszłości takie błędy nigdy nie wystąpiły.

Jeżeli mielibyście pomysł na to, co moglibyśmy transmitować na żywo - piszcie na email bartlomiej.rys@elblag.net. Wszystkie wiadomości przeczytamy, na wszystkie odpowiemy :)

Już dziś, 24 lipca, o godzinie 14:45 rozpoczynamy pierwszą, testową transmisję LIVE prosto z przejazdu zabytkowym tramwajem po ulicach Elbląga. Zapraszamy na nasz kanał YouTube lub tutaj. Przed trasmisją pojawi się specjalne okienko, w którym wystarczy kliknąć przycisk "Odtwarzaj" :)

Elblag.net – coś całkiem nowego! :)

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2015.07.24

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74