Dostosuj wydruk

Wielki Konkurs Studniówkowy 2015! Prześlij zdjęcie i wygraj!

Wielki Konkurs Studniówkowy 2015! Prześlij zdjęcie i wygraj!

Zgodnie z obietnicą uruchamiamy nasz Wielki Konkurs Studniówkowy 2015! Już dziś możesz wysłać nam swoje zdjęcie i tym samym zgłosić swój udział. Głosowanie startuje 25 stycznia. Zainteresowany uczestnictwem? Nagrodami? Czytaj dalej!

W zapowiedziach naszych relacji studniówkowych informowaliśmy o dużym konkursie studniówkowym. Będąc na półmetku imprez informujemy, że rozpoczynamy nabór ZGŁOSZEŃ na nasz konkurs. Na czym polega?

To proste. Wystarczy na adres studniowki@elblag.net wysłać nam Wasze zdjęcie-pary z Waszej studniówki. Do zdjęcia dołącz krótki opis: podaj swoje imię, nazwisko, numer telefonu, szkołę i Twoje wrażenia związane ze Studniówką. Jeżeli zdjęcie pochodzi z innego portalu dołącz dane autora bądź autorki fotografii.

Wszystkie zdjęcia zbierzemy i opublikujemy w specjalnie przygotowanej aplikacji na naszym funpage'u elblag.net. A co potem? Wystarczy głosować i zachęcać znajomych do oddawania głosu właśnie na Was.

A teraz przejdźmy do nagród. Zwycięzców w naszej zabawie nie będzie dwóch, trzech. Rozlosujemy nagrody aż dla 14 (słownie: czternastu) par! Wygrywają te osoby, które na swoim koncie zgromadzą odpowiednio największą liczbę głosów.

Na tę chwilę przygotowaliśmy:

- podwójne zaproszenie na godzinę gry w squash-a sponsorowane przez firmę SCORE
- podwójny karnet miesięczny na naukę tańca sponsorowany przez Centrum Tańca CADMANS
- podwójny bilet do kina Kina Światowid na dowolnie wybrany film


UWAGA! To nie koniec atrakcji! Lista ta wkrótce się powiększy, więc jest o co walczyć!

Przypominamy: przyślij nam swoje zdjęcie pary z dowolnej studniówki sezonu 2015 na adres studniowki@elblag.net. Start konkursu: 25 stycznia 2015 roku!

Serdecznie zapraszamy!

autor: Redakcja elblag.net

Źródło:

Dodano: 2015.01.25

elblag.net © agencja reklamowa idealmedia sp. z o. o.
Redakcja: Elbląg, ul. Strażnicza 1, tel. 55 230 47 74