› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Znamy już zwyciężczynię w konkursie Bella Med. 2 zabiegi Exilis wygrywa Hanna Oczkoś!

› zdrowie i uroda ponad rok temu    6.12.2012
Agnieszka Światkowska
komentarzy 3 ocen 9 / 100%
A A A
Hanna Oczkoś, nagrodzona w konkursie Bella MedHanna Oczkoś, nagrodzona w konkursie Bella Med fot. Konrad Kosacz/elblag.net

Płaski brzuch, szczupłe uda, smukła talia, każda z nas marzy o tym, by podobać się nie tylko sobie, ale i innym. Na szczęście istnieją już zabiegi medycyny estetycznej, które potrafią czynić cuda. Jeden, a w zasadzie dwa zabiegi Exilis ufundowane przez Klinikę Estetyki Ciała Bella Med można było wygrać w naszym konkursie. Wpłynęło mnóstwo zgłoszeń z Elbląga, okolic i innych zakątków Polski. Pakiet 2 zabiegów Exilis o wartości 1200 zł wygrała elblążanka Hanna Oczkoś! Gratulujemy! 

Aby wygrać nagrodę główną, wystarczyło wejść na stronę www.bella-med.pl i wyszukać wskazówki na proste zadanie konkursowe: Wymień 6 zalet zabiegu Exilis. 
Oto one:
- zmniejsza ilość zmarszczek,
- wspomaga modelowanie ciała,
- ujędrnia,
- odmładza skórę,
- redukuje cellulit,
- redukuje rozstępy.
 
Również dla pozostałych uczestniczek konkursu mamy dobrą wiadomość. Wszystkie Panie, które "polubiły" facebookowy profil BellaMed, w komentarzu umieściły link do konkursu oraz wydrukowały zgłoszenie konkursowe z odpowiedzią na poniższe pytanie, mogą liczyć na zabieg Exilis za jedyne 250 zł.
 
Kilka słów o zabiegu
Exilis to technologia łącząca działanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego nagrzewania tkanki w celu równomiernego pobudzenia cząsteczek. Każda terapia systemem Exilis zmniejsza ilość zmarszczek oraz wspomaga modelowanie ciała, ujędrnia i odmładza skórę, radukuje cellulit...Dzięki działaniu ultradźwięków energia łatwiej dociera do poszczególnych komórek tłuszczowych powodując ich zniszczenie. Raz zniszczona komórka nie odbuduje się. Osiągana temperatura oprócz niszczącego oddziaływania na tkankę tłuszczową (adipocyty) powoduje również pobudzenie organizmu do produkcji nowych włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jędrność i napięcie skóry. Dzięki temu kobieta może pozbyć się z brzuszka (oraz innych części ciała) zbędnych centymetrów, jednocześnie ujędrniając skórę.
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ abrakadabra
ponad rok temu ocena: 100%  3
Dziewczynie się poszczęściło. Super! Gratulacje!
~ Laura
ponad rok temu 2
Gratulacje !!! :)
~ gochel
ponad rok temu 1
Gratulujemy zwyciężczyni!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.