› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Zmysłowe spotkanie dla dwojga. W "Promyku" kurs tanga argentino

› bieżące ponad rok temu    14.12.2012
Agnieszka Światkowska
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Zmysłowe spotkanie dla dwojga. W

Intymne, eleganckie, pełne pasji...takie jest tango i takie będą warsztaty z tango argentino organizowane w piątek, 21 grudnia w Centrum Tańca „Promyk”.

Warsztaty przewidziane są dla osób, które nie miały dotychczas styczności z tangiem, ale także i dla tych, którzy mają doświadczenie w tej formie tańca. Podczas warsztatów będzie można nauczyć się kroków, figur oraz tego jak tworzyć dialog z partnerem, poprzez gesty i ruch oraz jak wspólnie czuć tango.
 
- Warsztaty to ciekawa propozycja na spędzenie czasu we dwoje, ocieplenie atmosfery przed świętami oraz forma przygotowania do sylwestrowej zabawy -mówią organizatorzy kursu. - To także niepowtarzalna okazja udziału w zajęciach prowadzonych przez specjalistę z Poznania.
 
Warsztaty poprowadzi Grzegorz Kałmuczak, absolwent szkoły Tango Argentino w Buenos Aires, dyplomowany nauczyciel tańca kat. S oraz wieloletni miłośnika tanga.
 
Warsztaty odbędą się w godzinach 18.00 – 21.00 w Centrum Tańca „PROMYK” przy ul. Browarnej 80. Ilość miejsc ograniczona.Chętnych prosimy o zgłaszanie drogą mailową: promyk@swiatowid.elblag.pl i telefonicznie 55 611 01 30/40 w godzinach (pn. -€“ pt) 8.00 - 16.00
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.