› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

komentowane

oceniane

Zmiany w Zarządzie Meble Wójcik

› biznes 2 miesiące temu    6.03.2019
Informacja prasowa
komentarzy 6 ocen 3 / 100%
A A A
Zmiany w Zarządzie Meble Wójcik fot. Meble Wójcik

Po konsolidacji przeprowadzonej w 2017 roku, w wyniku której nowym Prezesem Zarządu Meble Wójcik Sp. z o.o. został Piotr Wójcik, w firmie nastąpiły kolejne zmiany. Wraz z początkiem roku powołany został nowy Zarząd, w którego skład wchodzi pięć osób: Piotr Wójcik, Katarzyna Wójcik-Borsukowicz, Jochen Horn, Andrzej Lada-Kubala oraz Winicjusz Iwański.

Firma została założona przez Leszka Wójcika w 1986 r. Od tego czasu wciąż pozostaje w rękach rodziny Wójcik, a w jej skład wchodzą 3 nowoczesne fabryki zlokalizowane w Elblągu, które specjalizują się w produkcji mebli skrzyniowych do samodzielnego montażu. Meble w każdym miesiącu trafiają na ponad 20 rynków z całego świata m.in. takich jak Polska, Niemcy, Austria, Wielka Brytania, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Ukraina i wiele innych.

Obecny podmiot Meble Wójcik Sp. z o.o. został powołany do życia 1 sierpnia 2017 roku w wyniku konsolidacji trzech spółek: Wójcik Fabryka Mebli, Fabryka Mebli Stolpłyt oraz Żuławska Fabryka Mebli. Ich połączenie było zwieńczeniem od dawna przeprowadzanych zmian wewnętrznych, które miały na celu optymalizację procesów produkcyjnych jak i administracyjnych oraz wdrożenie nowego systemu informatycznego.   

Zmiany w Zarządzie są kolejny krokiem w dążeniu firmy Meble Wójcik do ciągłego rozwoju i optymalizacji kolejnych procesów związanych z działalnością spółki. Na jego czele, sprawujący funkcję Prezesa, nadal pozostaje Piotr Wójcik, a na stanowisku V-ce Prezesa ds. Finansów Katarzyna Wójcik–Borsukowicz. Do Zarządu dołączyli Jochen Horn – Członek Zarządu ds. Sprzedaży, Winicjusz Iwański – Członek Zarządu odpowiedzialny za Produkcję oraz Andrzej Lada-Kubala - Członek Zarządu ds. Zarządzania Łańcuchem Dostaw.    

Przed nowym Zarządem stoi wiele ambitnych celów, m.in. dynamiczny rozwój firmy, wzrost mocy produkcyjnych i obrotów, zwiększanie portfela Klientów oraz optymalizacja procesów operacyjnych. Wszyscy jego członkowie od lat związani są z branżą meblową, i logistyczną, dlatego mam nadzieję, że ich doświadczenie oraz doskonała znajomość rynku i specyfiki branży będą motorem napędowym pozwalającym na budowanie i umacnianie silnej pozycji naszej firmy nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami – mówi Piotr Wójcik, Prezes Zarządu. 

Opis zdjęcia: Zarząd Meble Wójcik, od lewej stoją – Andrzej Lada-Kubala – Członek Zarządu ds. Zarządzania Łańcuchem Dostaw, Piotr Wójcik – Prezes Zarządu. Winicjusz Iwański – Członek Zarządu odpowiedzialny za Produkcję. Od lewej, siedzą – Jochen Horn – Członek Zarządu ds. Sprzedaży, Katarzyna Wójcik-Borsukowicz –  V-ce Prezes ds. Finansów. 

Obecnie spółka jest również w trakcie budowy nowego Centrum Dystrybucji o powierzchni 24 tys. m2 – prace budowlane rozpoczęły się pod koniec 2018 roku, a oddanie obiektu do użytku zaplanowano na drugą połowę 2019 roku.
 

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 3
   ZADOWOLONY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 4
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (6)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ jo
  2 miesiące temu 6
  nasi bracia za odra pragna pracownikow wiec nacoz czekac jechac
  ~ jack
  2 miesiące temu 5
  kapitalizm to bago na ktore glosuja najbiedniejsi
  ~ Po ebląsku
  2 miesiące temu 4
  Jak sie do dobrze kręci główką, analizując rynek dobierając Sobie ludzi ktorzy beda za frajer robić bo z czegoś muszą żyć przecież to można rozwijać firmę i także dobierać Sobie ludzi którzy nad pierwszymi bedą pieczę trzymali aby za wysoko nie podskakiwali. Ot filozofia prowadzenia odpowiedzialnego biznesu.
  ~ Jacoby
  2 miesiące temu ocena: 100%  3
  I oby ta firma dobrze prosperowała to i Elbląg skorzysta !
  ~ kkk
  2 miesiące temu ocena: 0%  2
  zazdrość ?
  ~ polak
  2 miesiące temu ocena: 0%  1
  kapitaliści ,dziki kapitalizm,poustawiali się jak jacyś hrabiowie,magnaci!!!!!
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.