› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

komentowane

oceniane

Zmiana organizacji ruchu oraz tymczasowe trasy autobusów linii 11, 15 i 17

› bieżące 7 godzin temu    30.06.2025
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zmiana organizacji ruchu oraz tymczasowe trasy autobusów linii 11, 15 i 17

W związku z pracami drogowymi na skrzyżowaniu ul. 13 Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego z ul. Kościuszki, od dnia 30 czerwca br. wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu na ul. Kościuszki. Na odcinku od ul. Wspólnej do ul. Agrykola w kierunku ul. Królewieckiej obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy.

Objazd z ronda Żołnierzy Wyklętych w kierunku ul. Kościuszki i ul. Wspólnej wyznaczono ulicami: Agrykola – Sienkiewicza – Orzeszkowej – Kościuszki. Szczegółowy schemat objazdu dostępny jest w załączniku (etap II).


Zmiany w kursowaniu linii autobusowych nr 11, 15 i 17

W związku z realizacją inwestycji „Rozbudowa ulicy 13 Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego w Elblągu” oraz czasową zmianą organizacji ruchu, od 30 czerwca wprowadzone zostają tymczasowe trasy objazdowe dla wybranych kierunków linii autobusowych:

Linia nr 11

  • kierunek: pętla Dębica
    Trasa objazdu: od ul. Agrykola → rondo Żołnierzy Wyklętych (zawracanie) → Agrykola → Sienkiewicza → dalej bez zmian.

  • kierunek: pętla Odrodzenia
    Trasa pozostaje bez zmian.

Linia nr 15

  • kierunek: pętla Dębowa
    Trasa objazdu: od ul. Agrykola → rondo Żołnierzy Wyklętych (zawracanie) → Agrykola → Sienkiewicza → dalej bez zmian.

  • kierunek: pętla Skrzydlata
    Trasa pozostaje bez zmian.

Linia nr 17

  • kierunek: pętla Skrzydlata
    Trasa objazdu: rondo Żołnierzy Wyklętych → Agrykola → Sienkiewicza → dalej bez zmian.

  • kierunek: pętla Odrodzenia
    Trasa pozostaje bez zmian.


Autobusy będą zatrzymywać się na wszystkich przystankach zlokalizowanych na trasach objazdowych.

Prosimy pasażerów o szczególną uwagę i sprawdzanie informacji na tablicach kierunkowych znajdujących się na pojazdach.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
    ZADOWOLONY
  • 0
    ZASKOCZONY
  • 0
    POINFORMOWANY
  • 0
    OBOJĘTNY
  • 0
    SMUTNY
  • 0
    WKURZONY
  • 0
    BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.