› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Zmarła Teresa Rymarczuk. ZSG w żałobie

› bieżące miesiąc temu    27.01.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
Zmarła Teresa Rymarczuk. ZSG w żałobie

25 stycznia 2021 r. w wieku 92 lat zmarła Teresa Rymarczuk – emerytowana nauczycielka kształcenia zawodowego na kierunkach gastronomicznych Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu.

Należała do grona pierwszych nauczycieli, którzy rozpoczęli pracę w ZSG w Elblągu w okresie powojennym. Przepracowała w szkole 40 lat. W życiu osobistym doczekała się wnuków i prawnuków. Mąż pani Teresy także był pedagogiem –  uczył chemii w tej samej szkole. 

Żegnamy oddanego nauczyciela, pedagoga, harcerza i wychowawcę wielu pokoleń młodzieży. Żegnamy Panią Profesor... Niech Dobry Bóg opiekuje się Panią [*]

– czytamy na profilu społecznościowym Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu.

Pożegnanie ze zmarłą odbędzie się 28 stycznia 2021 r. o godz. 14:30 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym Agrykola w Elblągu. Wystawienie urny z prochami zmarłej będzie miało miejsce w kościele Matki Bożej Królowej Polski przy ul. Robotniczej w Elblągu w dniu 30 stycznia o godz. 9:00. Pół godziny później rozpocznie się msza święta żałobna za duszę zmarłej.

-----

Przypomnijmy, że kilka dni temu, 23 stycznia, w elbląskim szpitalu zmarła 15-letnia uczennica ZSG. W poniedziałek, 18 stycznia, odniosła ciężkie obrażenia głowy podczas kuligu w podelbląskim Adamowie.  

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 3
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Ebi
29 dni temu 1
Odchodzą ludzie, którzy byli prawdziwymi WYCHOWAWCAMI, odchodzą ludzie, którzy czesto mieli charyzmę, mieli to coś. Dziś dowiedziałem się, że zmarł Ryszard Kotys - znany z roli Paździocha. Przykre. Kto zastąpi takich ludzi?
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.