› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Zlikwidowali nielegalny punkt z grami

› bieżące 18 dni temu    5.01.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zlikwidowali nielegalny punkt z grami fot. IAS Olsztyn

Funkcjonariusze KAS z Elbląga ujawnili na terenie Braniewa komputery do gier hazardowych oraz bitomat. Wejście do lokalu zabezpieczone było podwójną, metalową śluzą. Na mundurowych puszczono gaz łzawiący.

W grudniu 2020 r. funkcjonariusze KAS z Elbląga zlikwidowali w Braniewie punkt, w którym urządzano nielegalne gry hazardowe. Miejsce znane było mundurowym z wcześniejszych kontroli. Był to bezobsługowy lokal monitorowany przy użyciu kamer, do którego wejście możliwe było po pokonaniu podwójnej, metalowej śluzy.

Aby dostać się do środka, funkcjonariusze musieli użyć narzędzi, m.in. łomu. W momencie próby wejścia do pomieszczenia został puszczony na nich gaz łzawiący. Ponieważ już wcześniej zdarzały się takie sytuacje, mundurowi byli odpowiednio przygotowani

- informuje st.rachm. Marta Rosiak Oficer Prasowy Referat Obsługi Klienta i Komunikacji Zewnętrznej Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

Funkcjonariusz przebywający wewnątrz lokalu wyposażony był w maskę przeciwgazową, co ograniczyło emisję substancji oraz umożliwiło odcięcie nożycami przewodów doprowadzających gaz do rozpylacza. Po dostaniu się do środka mundurowi zabezpieczyli dwa zestawy komputerowe do urządzania nielegalnych gier hazardowych oraz bitomat do kryptowaluty. Sprawę przekazano do Referatu Dochodzeniowo-Śledczego.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.