› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Zjechał na pobocze i uderzył w drzewo

› policja 10 miesięcy temu    18.11.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zjechał na pobocze i uderzył w drzewo

W miniony weekend policjanci z prewencji zrealizowali 180 interwencji. 45 z nich to interwencje domowe. Do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego przewieziono 23 osoby. Zatrzymano 4 osoby poszukiwane. Policjanci z ruchu drogowego przebadali blisko 400 kierujących na zawartość alkoholu. Zatrzymano 2 pijanych kierujących.

Pierwszy z nich to 43-latek kierujący audi a3. Mężczyzna jadąc od strony Elbląga w miejscowości Krzewsk z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Przewieziono go do szpitala. Od kierującego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Od mężczyzny był wyczuwalny zapach alkoholu. Nie posiadał on także uprawnień do kierowania. Jego audi trafiło na policyjny parking.

W sobotę patrol ruchu drogowego zatrzymał w Kwietniewie vw passata, którym kierował 25-latek. W tym przypadku badanie alkotestem wykazało 0,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna dalej już nie pojechał.

Obaj wymienieni odpowiedzą teraz przed sądem za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości. Za taki czyn grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami, będą także musieli zapłacić 5 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.