fot. Nadesłane.Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Grzechotkach zatrzymali Litwina, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdańsku.
Wczoraj na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach na kierunku wjazdowym do Polski stawił się obywatel Litwy. W trakcie weryfikacji dokumentów funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdańsku.
Okazało się, że 44-latek ma zasądzone 73 dni pozbawienia wolności lub karę grzywny w kwocie 3 650 zł za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.
Po opłaceniu zasądzonej grzywny Litwin ruszył w dalszą podróż.
|
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |
| Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. | ![]() |