› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY

Zatrzymali kierujących po alkoholu i narkotykach. Jeden z nich uderzył w samochód, drugi przewrócił się motorowerem

› bieżące 15 dni temu    12.05.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zatrzymali kierujących po alkoholu i narkotykach. Jeden z nich uderzył w samochód, drugi przewrócił się motorowerem fot. elblag.net/archiwum

Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali dwóch kierujących, którzy prowadzili w stanie nietrzeźwym. Jeden z nich po alkoholu spowodował kolizję z samochodem, drugi po narkotykach przewrócił się jadąc motorowerem. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Obydwa zdarzenia miały miejsce w minioną środę (11 maja 2022 r.). Pierwsze zatrzymanie było przy ulicy Suwalskiej. Tam policjanci interweniowali wobec 26-latka, który kierował volkswagenem. Mężczyzna uderzył w zaparkowany na poboczu samochód. Miał 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Kolejna sytuacja miała miejsce przy ul. Konopnickiej. 32-latek jadący motorowerem wymusił pierwszeństwo kierowcy samochodu osobowego i przewrócił się. Po chwili wstał i pojechał dalej. Za nim ruszył kierowca osobówki, który przy ulicy Szarych Szeregów dogonił go i zabrał mu kluczyki. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, zatrzymali motorowerzystę. Badania wykazały, że miał w organizmie amfetaminę i ecstasy.

Kierowcom grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.