› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Zależy Ci na przyszłości naszego miasta? Weź udział w konsultacjach społecznych!

› bieżące ponad rok temu    9.10.2019
Redakcja elblag.net
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
Stary Rynek w ElbląguStary Rynek w Elblągu fot. Marcin Mongiałło (archiwum Elblag.net)

Zależy Ci na przyszłości naszego miasta? A może widzisz potrzebę zmian lub dostrzegasz szanse rozwoju? Jesteś osobą kreatywną, pełną pomysłów oraz idei na to jak powinien wyglądać Elbląg przyszłości? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

W imieniu Prezydenta Elbląga zapraszamy na konsultacje społeczne. Chcemy w gronie osób zainteresowanych rozwojem miasta porozmawiać, wymienić się pomysłami i spostrzeżeniami.

Zależy nam na opinii mieszkańców, ponieważ Elbląg to Wy. Chcemy usłyszeć, co Waszym zdaniem warto zmienić, ulepszyć, poprawić. Jakie są Wasze potrzeby i oczekiwania? Jak Wam się dzisiaj żyje w Elblągu? Jak chcielibyście żyć za kilka lub kilkanaście lat? Czy miasto jest przyjazne dla mieszkańców, turystów, przedsiębiorców, inwestorów? Co można zrobić lepiej, a co inaczej, aby Elbląg stał się silną i rozpoznawalną marką?

Każde miasto tworzą jego mieszkańcy. Pamiętaj, masz wpływ na to, jaki będzie Elbląg przyszłości.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje społeczne organizowane w ramach tworzenia Studium rozwoju marki miasta Elbląg w kontekście potencjału całego regionu na lata 2020-2030: środa, 9 października, godz. 17, Sala Koncertowa Ratusza Staromiejskiego.

Urząd Miejski w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 10
  BRAK SŁÓW
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Do_pomorskiego
ponad rok temu ocena: 100%  2
Kiedyś elblążanie wzięli udział w konsultacjach ws. podziału wojewódzkiego. Elblążanie w 99% wypowiedzieli się za pomorskim. Co zrobiły władze miasta, żeby zrealizować wole mieszkańców? Wszyscy widzimy na co dzień..
~ Eryk
ponad rok temu ocena: 91%  1
O jakieś 25 lat za późno . Pewnych szans nie da się odtworzyć bo mijają bezpowrotnie. Ludzie zarządzający miastem je z różnych powodów pominęli i pewnych rzeczy nie da się zatrzymać. Zresztą Elblążanom to pasuje skoro ich uparcie wybierają pomimo szkodzenia miastu.
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.