› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Zakończyły się Świąteczne Spotkania Elblążan. Zobaczcie naszą fotorelację (+ zdjęcia)

› relacje ponad rok temu    16.12.2019
Marcin Mongiałło
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Zakończyły się Świąteczne Spotkania Elblążan. Zobaczcie naszą fotorelację (+ zdjęcia) fot. Marcin Mongiałło

W dniach 14 - 15 grudnia 2019 r. odbyły się Świąteczne Spotkania Elblążan 2019 - cykliczne wydarzenie miejskie odbywające się w weekend poprzedzający Święta Bożego Narodzenia. W ramach imprezy, podobnie jak w latach poprzednich, odbył się jarmark świąteczny połączony bogatą częścią artystyczną oraz Wigilia dla elblążan.

W ciągu dwóch dni odbyło się mnóstwo występów artystycznych. Elblążanie mogli usłyszeć kolędy, pastorałki, jasełka dla dzieci i młodzieży, jak również występ zespołów Młodzieżowego Domu Kultury: Elbląskich Diamentów, Elbląskich Diamencików oraz zespołu ludowego. Odbyła się licytacja szopek bożonarodzeniowych, które zostały wykonane w ramach konkursu zorganizowanego przez MDK i Miasto Elbląg. Dużą popularnością cieszył się namiot Świętego Mikołaja. Imprezie, jak co roku, towarzyszyły liczne stragany z pamiątkami oraz kuchnią regionalną. Kucharze z Elbląskiego Klubu Szefów Kuchni, wspólnie z prezydentem Elbląga Witoldem Wróblewskim, częstowali elblążan pyszynym bigosem. Warto nadmienić, że w tym czasie nasze miasto odwiedził Władysław Kosiniak-Kamysz, który spotkał się z elblążanami w Bibliotece Małego Czytelnika "Bulaj" *(ul. Zamkowa), jak również na Starym Rynku. 

Zobaczcie naszą fotorelację. 

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 10
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (1)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Rodzice
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Wspaniałe występy radosnych i świątecznie ubranych dzieci z Zespołu Ludowego Młodzieżowego Domu Kultury pod kierownictwem Pani Małgosi Wiczenbach . Wielkie Gratulacje!
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.