› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Zakończyły się III Regionalne Targi Ślubne w Elblągu "Ślubne ABC" (+ zdjęcia)

› moda i styl życia ponad rok temu    12.02.2018
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 III Regionalne Targi Ślubne w Elblągu III Regionalne Targi Ślubne w Elblągu "Ślubne ABC", fot. Marcin Mongiałło

54 wystawców zaprezentowało się podczas III Regionalnych Targów Ślubnych „Ślubne ABC", które odbyły się niedzielę (11 lutego) w hali MOSiR przy Al. Grunwaldzkiej w Elblągu. Organizator przygotował szereg atrakcji. Gości zabawiał magik-iluzjonista, uczestnik telewizyjnego programu cieszącego się dużą popularnością. Największą widownię przyciągnęły jak zwykle pokazy sukni ślubnych.

Wystawiały się firmy nie tylko z Elbląga, ale również z Malborka, Skórcza (woj. pomorskie) i innych miast. Świadczy to o tym, że targi cieszą się już dużą renomą.

Osoby planujące ślub mogły bez problemu znaleźć wszystko, co konieczne, aby w sposób profesjonalny zorganizować tę jedyną w swoim rodzaju uroczystość. Przepiękne suknie ślubne, garnitury, eleganckie buty, obrączki, biżuteria, brylanty, różnorodne dekoracje, fotografowie, zespoły muzyczne, a nawet... stoiska z przepyszną lemoniadą i lodami. To wszystko znalazło się pod jednym dachem hali MOSiR-u.

W ramach targów salon CeCe Point zaprezentował pokaz sztuki fryzjerskiej. Uczestnicy wtdarzenia dwukrotnie mieli możliwość uczestniczenia w pokazie sukien ślubnych, których organizatorami były Atelier Edyta Uniwersał Graca oraz Salon Lady in White. Zaprezentowały się zespoły muzyczne: Alternatyw 5 oraz L.P. W holu odbyły się warsztaty taneczne „Wedding Dance” MARGOT. Duzym zainteresowaniem cieszył się pokaz iluzji "Mago" – uczestnika programu "Mam talent". O godiznie 16.300 rozstrzygnięto konkurs z nagrodami. Szczęśliwyc odebrali. Voucher na obrączki ślubne wręczył przedstawiciel Salonu Jubilerskiego Agat z Elbląga, natomiast firma Bonus Mens Garments ze Skórcza (prowadząca m.in. największy salon z garniturami w Polsce - 200 m2) przygotowała voucher na garnitury. 

Zachęcamy do obejrzenia naszej obszernej fotorelacji z tego wydarzenia.

  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   ZADOWOLONY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   POINFORMOWANY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   SMUTNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Komentarze (0)

  Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
  Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.