Zagraniczni dziennikarze odwiedzili EPT
› bieżące |
ponad rok temu
7.11.2013 Redakcja elblag.net komentarzy 1 ocen 11 / 91% |
A A A |


O potencjale naszego miasta, możliwościach współpracy czy obszarach inwestycyjnych rozmawiano podczas spotkania z dziennikarzami z Austrii i Niemiec w Elbląskim Parku Technologicznym.
Dziennikarze przyjechali na specjalne zaproszenie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, w ramach projektu „Promocja Gospodarcza Warmii i Mazur 2013+.
Na ich pytania odpowiadali przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Elblągu: Wiceprezydent Janusz Hajdukowski, kierownik Biura Obsługi Inwestorów Anita Pawlak oraz przedstawiciele zaproszonych elbląskich przedsiębiorstw Acoustics, Opegieka, Metal Expert, Lira oraz Radex z Iławy. Zagraniczni goście mieli również możliwość zapoznać się z ofertą i możliwościami inwestycyjnymi elbląskiego Parku.
Spotkanie jest kontynuacją działań prowadzonych przez Urząd Marszałkowski mające na celu promocję walorów woj. warmińsko-mazurskiego wśród potencjalnych inwestorów z krajów skandynawskich oraz zachodnich sąsiadów. Kolejne wydarzenia - w tym konferencje, misje przyjazdowe jak również misje wyjazdowe dla polskich przedsiębiorców - odbędą się także w 2014 i 2015 roku.
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0
Komentarze
(1)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
› pokaż według najstarszych |

ponad rok temu | ocena: 0% | 1 |
oceń komentarz |
wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |