Zaglądamy na teren budowy bloku operacyjnego. Zobacz galerię zdjęć
› inwestycje miejskie |
ponad rok temu
13.06.2013 Nel Cybulska komentarzy 2 ocen 7 / 100% |
A A A |

Budowa bloku operacyjnego przy Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym, to niewątpliwie uzasadniona inwestycja. Będzie bezpieczniej, bardziej komfortowo, i szybciej. Kiedy w grę wchodzi ludzkie życie, pieniądze nie powinny odgrywać głównej roli.
Inwestycja warta jest 57 234 766,29 złotych. Łączna powierzchnia ok. 11 tysięcy metrów kwadratowych, to trzy kondygnacje – jedna podziemna, i dwie nadziemne. W nowym obiekcie powstanie 8 sal operacyjnych, Dział Dezynfekcji i Centralnej Sterylizacji, oraz Oddział Anestazjologii i Intensywnej Terapii.
- Zakończenie budowy zaplanowane jest na lipiec br. W związku z tym, również w lipcu, rozpoczną się procedury odbiorowe, które potrwają ok. 2 miesięcy – mówi Małgorzata Twardowska, Rzecznik Prasowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu.
Obiekt oddany do użytku, będzie wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny. Wszelkie znajdujące się w nim pomieszczenia, zostaną przystosowane do użytkowania przez osoby niepełnosprawne.
Zapraszamy do obejrzenia szczegółowej galerii zdjęć, dzięki której możemy zajrzeć do środka inwestycji.
Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0
Komentarze
(2)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
› pokaż według najstarszych |

ponad rok temu | ocena: 0% | 2 |
oceń komentarz |
wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |

ponad rok temu | ocena: 0% | 1 |
oceń komentarz |
wpisy tej osoby | zgłoś do moderacji | zgłoś jako hejt |