› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Zabił żonę i się powiesił. Tragiczne wydarzenie w Elblągu

› bieżące 23 dni temu    19.07.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zabił żonę i się powiesił. Tragiczne wydarzenie w Elblągu fot. elblag.net/archiwum

Zwłoki 38-letniej kobiety odnalazła jej córka. Od razu powiadomiła jej męża, który wówczas…popełnił samobójstwo wieszając się w miejscowości Rychliki. Para była w trakcie rozwodu i miała trójkę dzieci. Teraz o ich losie zdecyduje sąd rodzinny. Policja zaś wyjaśnia okoliczności makabrycznej zbrodni w Elblągu.

Wszystko zaczęło się 16 lipca br., kiedy to w mieszkaniu przy ul. Pionierskiej zwłoki 38-letniej kobiety odkryła jej córka. Zmarła kobieta była zmasakrowana, a przyczyną śmierci mogły być poważne obrażenia głowy. Córka od razu powiadomiła policję oraz męża zmarłej.

Ten po telefonie od kobiety, zadzwonił do swojej matki, prosząc ją o opiekę nad dziećmi. Zaniepokojona słowami syna starsza kobieta pojechała do Rychlik, gdzie obecnie mieszkał mężczyzna i …znalazła jego zwłoki.

Wiadomo, że para była w trakcie rozwodu i małżonkowie nie mieszkali już razem. Z ustaleń policyjnych wynika, że w piątek, 15 lipca para spotkała się w mieszkaniu kobiety. Wtedy prawdopodobnie doszło do awantury. Mężczyzna miał śmiertelnie pobić kobietę i zostawić jej ciało w mieszkaniu.

Sprawą zajmuje się teraz Prokuratura Rejonowa w Elblągu. Jak udało się ustalić dziennikarzom gazety portel, mężczyzna był zawodowym wojskowym.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.